найбагатші юристи, найбагатші адвокати

Рейтинг ТОП-10 найбагатші юристи і адвокати світу та історії, як вони заробили свої гроші. Читайте прямо зараз історії успіху всесвітньо відомих юристів!

Зрозуміло, що юриспруденція не найгірша професія, яка дозволяє справжньому професіоналу добре заробити та безбідно жити.

ЦІКАВО ТАКОЖ:

Але є дійсно майстри своєї справи, які юридичною практикою заробляють цілі багатомільйонні капітали. Ось десятка – найбагатші юристи і адвокати світу.

1. Джо Джемеіл, $1,5 млрд. Єдиний мільярдер серед практикуючих юристів, техасець ліванського походження заробив левову частку своїх статків у справі “Pennzoil vs Texaco” у найбільшому цивільному спорі в історії США за сумою призначеною судом компенсацією ($10 млрд).

Гонорар самого адвоката склав $335 млн. Джемеіл відомий своєю буйною вдачею, любов’ю до спиртного і ненормативною лексикою.

2. Уільям Лерак, $900 млн. Адвокат родом з Огайо зробив кар’єру на колективних позовах до великих корпорацій. Найбільш відомою його справою стала тяжба інвесторів з енергетичною компанією Enron, викритою в застосуванні незаконних схем по прихованню збитків.

Тоді Лерак зміг добитися компенсації у розмірі $7,12 млрд. В 2007 році проти нього була відкрита кримінальна справа за звинуваченням у перешкоді відправленню правосуддю і дачі заздалегідь неправдивих свідчень. Лерак був засуджений до двох років в’язниці і великого штрафу. Після цієї справи він втратив адвокатську ліцензію в Каліфорнії, де практикував.

Читайте також: «Як грамотно вибрати адвоката: 4 головні поради!»

найбагатші юристи, найбагатші адвокати

3. Біл Ньюком, $850 млн. Випускник Стэнфорда, Ньюком був одним з перших співробітників компанії Microsoft Біла Гейтса і очолював її юридичний департамент впродовж 25 років.

Особисто керував юристами під час найбільших процесів із захисту інтелектуальної власності, зокрема – проти корпорації Apple. Пішов у відставку в 2002 році, щоб стати партнером у фірмі Preston Gates & Ellis. Останніми роками працює управленцем у бейсбольній команді Giants з Сан-Франциско.

4. Джудіт Шейндлін, $130 млн. Коли закінчила юрфак Джудіт працювала 2 роки юрисконсультом косметичної компанії, потім прокурором в ювенальному суді. У 1982 році Шейндлін стала суддею і до 1996 року через неї пройшли більше 20 000 справ.

Потім, пішовши у відставку, стала ведучою власного шоу “Суддя Джуді”, де розбирає реальні цивільні справи. Учасники шоу заздалегідь за договором відмовляються від взаємних претензій, а стороні, що виграла, надається компенсація за рахунок бюджету шоу. У 2012 році Шейндлін визнано однією із найбагатших знаменитостей в США. Очевидно, що на сьогодні, стан її фінансових справ набагато кращий, ніж у 2012 році.

5. Рой Блек, $65 млн. Партнер фірми Black, Srebnick, Kornspan & Stumpf, що базується в Майамі. Блек прославився захистом Уільяма Кенеді Смита, родича колишнього президента США, якого звинувачували в згвалтуванні.

Буде цікаво:  «Куди інвестувати гроші: топ-5 найприбутковіших ідей для українців!»

Вигравши справу, адвокат встановив романтичні стосунки з однією з присяжних засідательок, яка потім стала його дружиною. Також представляв в суді консервативного політолога Раша Лимбо, обвинуваченого у використанні незаконних ліків.

найбагатші юристи, найбагатші адвокати

6. Алан Дершовиц, $25 млн. Наймолодший професор права в історії Гарварду. Дершовиц отримав цю посаду вже в 28 років. Як адвокат займався кримінальними справами.

Зумів добитися виправдання підсудних в 13 з 15 справ про вбивство, за які брався. Брав участь в “зоряних” справах, включаючи Про Джей Сімпсона і Майка Тайсона. Вважається також одним з провідних публічних інтелектуалів Америки. Головна сфера інтересів – арабо-ізраїльський конфлікт.

7. Томас Мезеро, $25 млн. Адвокат з Нью-Йорка прославився успішним захистом Майка Тайсона і Майкла Джексона в справах про сексуальні злочини.

У процесі проти Джексона Мезеро змінив якраз Марка Герагоса і в наслідок добився виправдання співака за всіма 14 пунктами звинувачення. Джексон і Мезеро зберегли теплі стосунки аж до смерті поп-короля.

Читайте також: «Топ-30: кращі юридичні фільми всіх часів на думку відомих юристів!»

8. Роберт Шапіро, $25 млн. Клієнтами Шапіро, керівного партнера фірми Glaser Weil Fink Jacobs Howard Avchen & Shapiro, стають переважно зірки спорту.

РЕКОМЕНДУЄМО ТАКОЖ:

9. Марк Герагос (Герагосян), $25 млн. Американський вірменин Герагос представляє в суді переважно зірок шоу-бизнеса. Його клієнтами в різний час були актриса Вайнона Райдер, брат колишнього президента США Роджер Клінтон, музиканти Кріс Браун і Майкл Джексон.

Останній в розпал процесу про спокушання неповнолітнього в 2004 році розірвав контракт з Герагосом, пославшись на високу зайнятість юриста. Той паралельно вів резонансну справу про вбивство.

10. Глорія Олред, $20 млн. Юрист “Allred, Maroko & Goldberg” відома жінка-юрист у справах із захисту прав жінок, робочої дискримінації, сексуальних домаганнях.

Її клієнтами були самі  Арнольд Шварценеггер, Джей Сімпсон, Майкл Джексон, Дода Файеда, Саша Барон Коен. Крім цього, Глорія любителька робити свої справи гласними для ЗМІ та її вважають майстром у веденні прес-конференції.

Найбагатші юристи та адвокати в світі на відео нижче:


Корисний матеріал? Оцініть:

Зовсім не файноНе файноНе дуже файноФайноДуже файно 3 5,00 з 5

Є питання? Натисніть нижче "ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ"!

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Знайшли помилку? Виділіть її і натисніть Ctrl+Enter

Підпишіться на юридичні СЕКРЕТИ поштою!
ПІДПИСАТИСЬ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

About the Author:

Юрій Усманов
Юрист, засновник проекту “Правова Консультація”, м.Харків.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.