вибрати адвокатаВ наші часи вибрати адвоката, який буде професійно захищати ваші інтереси, стає все складніше через їх значну кількість, яка, якщо бути відвертим, не співпадає з їх якістю. Перш за все це пов’язано з тим, що професія адвоката стає все більш затребуваною та необхідною в наші часи.

Тому досить нерідко у тих, хто раніше не звертався до юристів, виникає закономірне питання: як же знайти професіонала своєї справи, щоб не викинути гроші на вітер? До вибору гарного адвоката потрібно відноситись дуже прискіпливо.

Сьогодні пропонуємо Вам  прочитати декілька порад, які допоможуть знайти вам гідного фахівця, здатного виграти вашу справу і, звичайно ж, не потрапити на вудку “хитромудрих шахраїв”.

ЦІКАВО ТАКОЖ:

Як вибрати адвоката: на що звертати увагу?

1. Спеціалізація

Усі адвокати, як правило, мають окремі спеціалізації. Законодавець не передбачив обов’язку адвокатів практикувати тільки в тій галузі права, в якій він спеціалізується, а тому він може займатися будь-якою діяльністю, яка не заборонена законом.

Успішний адвокат повинен відстежувати щонайменші зміни законодавства, нормативно-правових документів, у тому числі і на регіональному рівні, знати встановлену практику, а це неможливо, якщо він спеціалізується відразу в багатьох галузях правових відносин. Тому варто завжди звертатися за допомогою до фахівців з вузькою спеціалізацією, в якого є багато позитивних рішень судів, в яких він брав участь в якості захисника (представника).

2. Кваліфікація адвоката

вибрати адвоката

Переконайтеся в кваліфікації вибраного вами фахівця. Причому, не радимо відразу звертати увагу на дипломи про освіту (звичайно, це грає роль, але не настільки вагому) і кірочки профспілок і колегій (адже, досить складно визначити за які саме заслуги отриманий цей документ).

В першу чергу дивіться на його професійний стаж роботи, відгуки в Інтернеті, дізнайтеся про кількість справ, які він виграв. На вашу вимогу, якщо юрист дійсно професіонал, адвокат надасть всі папери, які засвідчують його перемоги в справах, аналогічних з вашою.

Сучасний адвокат – незалежний радник в галузі права, який при виконанні своїх обов’язків керується лише аргументами закону і відмінно розбирається в інших нормативно-правих актах. Він зобов’язаний надавати своєчасну кваліфіковану допомогу своїм клієнтам, захищати їх інтереси в усіх інстанціях і забезпечувати доступ до правосуддя.

Буде цікаво:  «Правила рибальства в Україні: всі права і обов'язки рибака і риби!»

Останніми роками в нашій країні з’являється дієздатний інститут адвокатури, який з кожним днем грає все більшу роль на ринку правових послуг. Щоб вирішити складні і заплутані проблеми своїх клієнтів, адвокат повинен мати досвід і знати все супутнє законодавство. Особливо цінується всебічний підхід до вирішення проблем.

3. Професіоналізм

Не менш важливим критерієм, як вибрати адвоката, є його поведінка. Довіртеся своїй інтуїції, прислухайтесь, яке враження він на вас справляє.

РЕКОМЕНДУЄМО ТАКОЖ:

Зверніть увагу:

  • на можливість консультування онлайн;
  • присутність адвоката в популярних соціальних мережах (вконтакті, однокласники, фейсбук), ведення їм блогів (лізі, адвайсинг, особистий);
  • наявність публікацій і статей в Інтернеті, ЗМІ;
  • ознайомтеся з документацією, складеною їм особисто.

Запам’ятайте: успішний адвокат не дозволить собі з’явитися перед клієнтом в неохайному виді, адже в суді недбалість, неохайність може викликати сумніви в його компетентності та переконливості.

4. Репутація

Окрім стажу роботи постарайтеся знайти інформацію про репутацію вашого потенційного захисника. У кожному місті професійні адвокати стають досить відомими особами.

Поспілкуйтеся з колегами вашого юриста, дізнайтеся, що про його професійні якості думають інші люди за допомогою відгуків в Інтернеті на спеціалізованих сайтах, форумах і блогах.

І найголовніше, запам’ятайте, що вибір адвоката – це відповідальний крок, адже саме від нього залежатиме ваша репутація, ваші гроші, а в деяких випадках, і доля.

Як вибрати адвоката і поради з цього приводу на відео:


Корисний матеріал? Оцініть:

Зовсім не файноНе файноНе дуже файноФайноДуже файно 1 5,00 з 5

Є питання? Натисніть нижче "ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ"!

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Знайшли помилку? Виділіть її і натисніть Ctrl+Enter

Підпишіться на юридичні СЕКРЕТИ поштою!
ПІДПИСАТИСЬ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

About the Author:

Юрій Усманов
Юрист, засновник проекту “Правова Консультація”, м.Харків.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.