знайти адвоката, хороший адвокатКоли виникають складні життєві ситуації, які потребують допомоги юриста, кожен з нас намагається звернутися до кваліфікованого фахівця. В Україні працюють багато юридичних фірм і приватних адвокатів, але як знайти адвоката-генія, який зрозуміє потреби клієнта і допоможе йому вирішити проблему?

Одним з таких способів є відгуки про адвоката, адже відгуки клієнтів – це той фактор, який допоможе виявити кращих фахівців.

Роботу юристів неможливо переоцінити, адже саме вони допомагають громадянам вирішувати питання, пов’язані з житловими, сімейними, трудовими та спадковими правовідносинами. Хороший адвокат повинен добре орієнтуватися у чинному законодавстві і вміти об’єктивно оцінити будь-яку ситуацію. Від проблем не застрахований ніхто, і якщо вам потрібен фахівець, який буде відстоювати ваші інтереси в суді – зверніться до адвоката, за плечима якого багато успішно вирішених справ.

ЦІКАВО ТАКОЖ:

До речі раніше також писали на тему «Поради, як вам обрати професійного адвоката».

Поради, які допоможуть вам знайти хорошого адвоката

 1. Звертайтеся до вузькоспеціалізованих фахівців, які добре знають специфіку проблеми і мають відповідний досвід роботи.
 2. Юрист повинен чітко виражати свої думки, бути охайним і вільно розмовляти на державній мові.
 3. Відмовтеся від послуг фахівця, який відразу обіцяє вам перемогу у суді. Кодекс професійної етики адвоката забороняє це. Завжди можуть виникнути непередбачувані обставини, які кардинально змінять перебіг подій.
 4. Хороший адвокат стежить за всіма нововведеннями у законодавстві, тому віддайте перевагу юристу, який не соромиться заглядати у кодекси.
 5. Усі практикуючі адвокати значаться у спеціальному реєстрі, який доступний для перегляду усім громадянам України. Якщо ви не знайшли у ньому інформації про конкретну особу, значить перед вами шахрай.
 6. Хороший фахівець завжди надасть безкоштовну первинну консультацію. Після цієї розмови у вас складеться власне враження про адвоката.
 7. Досвід роботи хорошого юриста складає не менше 10 років. Серед молодих фахівців також зустрічаються професіонали своєї справи, але завжди існує ризик того, що початківець буде вчитися на вашій справі.
Буде цікаво:  «Автоломбард: на що звернути увагу, коли берете кредит готівкою?»

Як знайти адвоката-генія і які в нього якості?

В першу чергу це:

 • відповідальність та професіоналізм;
 • оперативність;
 • великий практичний досвід;
 • готовність до відряджень в інші регіони України;
 • чесність та надійність;
 • коректність у спілкуванні;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта.

РЕКОМЕНДУЄМО ТАКОЖ:

В кожній конкретній ситуації адвокат повинен намагатися запропонувати клієнтам сукупність послуг, які будуть найбільш точно відповідати їхнім потребам. Добре, якщо юрист надає безкоштовні попередні консультації, які допоможуть зацікавленим особам краще розібратися у ситуації і ознайомитися зі своїми правами.

Вартість адвокатських послуг залежить від багатьох факторів, які, наприклад, залежать від терміновості, складності справи тощо (подробніше дивіться на цій сторінці). Крім того, робота адвоката пов’язана з участю у судових засіданнях і переговорах, а також виїздом до державних органів.

Тому він деякий час може бути відсутнім у офісі. Щоб домовитися про зустріч або з’ясувати складність вашого питання, слід попередньо зателефонувати адвокату. Наприклад, безкоштовна попередня консультація та послуги адвоката у Львові з приводу вирішення правових суперечок.

Підійдіть серйозно до вибору вашого адвоката, адже від цього залежить ваш успіх у вирішенні юридичної проблеми, тому не кваптесь і детально підійдіть до цього питання. 

Деякі поради, як знайти адвоката з високою кваліфікацією, на відео нижче:

Корисний матеріал? Оцініть:

Зовсім не файноНе файноНе дуже файноФайноДуже файно 3 3,67 з 5

Є питання? Натисніть нижче "ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ"!

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Знайшли помилку? Виділіть її і натисніть Ctrl+Enter

Підпишіться на юридичні СЕКРЕТИ поштою!
ПІДПИСАТИСЬ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

About the Author:

Юрій Усманов
Юрист, засновник проекту “Правова Консультація”, м.Харків.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.