автоломбард, кредити готівкою під заставу авто

У стабільні часи основним джерелом фінансових позик для підприємців і населення завжди були банки, про автоломбард стали лише говорити останнім часом. Але з приходом нашої останньої кризи та різким і тривалим падінням гривні банки зіткнулися з різким обмеженням вільної ліквідності, що неминуче призвело до закручування гайок в політиці видачи позик. Тому вони різко підняли ставки, стали більш ретельно ​​ставитися до ризиків і більше не видають кредити кожному другому заявникові.

Однак життя на місці не стоїть – підприємці продовжують розвивати бізнес, а населенню можуть знадобитися кошти на невідкладні потреби в будь-який момент часу. Як же бути в такому разі?

ЦІКАВО ТАКОЖ:

Якщо ви підприємець з парком спецтехніки або ж просто фізична особа з власним автомобілем, до вас на допомогу хоч зараз готові прийти автоломбарди і терміново видати вам позику готівкою під заставу вашого транспортного засобу. Послуги автоломбарду можуть бути корисні кожному, хто зіткнувся з короткостроковою нестачею готівкових коштів. А це буде дуже вчасно, якщо гроші вам потрібні терміново. Наскільки це є небезпечним та на що звернути свою увагу? Розбираємось!

Читайте також: «Як взяти гроші та кредит готівкою і не допустити критичних помилок?»

Що таке автоломбард та який принцип його роботи?

Автоломбард є фінансовою установою, де можна якимога терміново отримати готівку під заставу автомобіля або іншого транспортного засобу. За своєю суттю автоломбард – це такий собі міні-банк, який спеціалізується на дуже вузькому спектрі послуг. У автоломбарді можна швидко взяти гроші під заставу автомобіля, мотоцикла або спецтехніки.

Кредити готівкою під заставу авто, які надають автоломбарди, мають одну ключову перевагу перед перед автокредитами, що видаються будь-якими банками. Вона полягає в тому, що потрібну готівку клієнт отримує в той же день, без зайвих паперів і бюрократичних зволікань.

Автоломбарди  не цікавить кредитна історія клієнта, а довідки з роботи чи з податкової їм теж не будуть потрібні. Для них дуже важливо, щоб автомобіль, мотоцикл або інший транспортний засіб, який ви збираєтеся залишити під в заставу, були юридично чистими, не обтяжені іншими заставами, а також належали саме тій людині, яка хоче закласти їх в ломбард.

Зазвичай, щоб отримати гроші під заставу автомобіля або іншого транспортного засобу в автоломбарду, вам буде досить просто подзвонити менеджеру або ж залишити заявку на сайті.

За якими параметрами слід обирати автоломбард?

Вибираючи автоломбард, щоб закласти автомобіль і отримати готівку під його заставу, клієнти (в першу чергу) думають про такі його характеристики, як: зручний, чесний, безпечний, а іншими словами – щоб він був найбільш відповідним до їхніх бажань кожного.

Який автомобільний ломбард є найбільш відповідним до ваших бажань? Чи безпечно брати такий вид позик? Наскільки це буде вигідним? Чи можна таким чином лишитися своєї автівки? Як взагалі можна зрозуміти, що вам підійде саме цей автоломбард, а не якийсь інший?

Є 5 основних параметри, за якими слід обирати найбезпечніший та найзручніший з усіх:

Параметр №1. Чи може прийняти автоломбард саме вашу автівку?

По-перше, необхідно дізнатися, чи приймуть взагалі ваш транспортний засіб в обраному автоломбарді. Є, наприклад, ломбарди, які спеціалізуються виключно на люксових автомобілях і там ви не зможете отримати позику під заставу вашого відносно недорогого авто.

Якщо ж вашим об`єктом застави виявиться спецтехніка, то справи будуть ще складніші, бо у багатьох ломбардів взагалі немає спеціальних майданчиків, щоб розмістити таку специфічну техніку. Тому перше питання, яке варто поставити менеджеру – чи зможуть вони видати гроші під заставу авто, яке ви збираєтеся їм запропонувати.

Параметр №2. Якими будуть умови зберігання вашого транспортного засобу?

По-друге, важливо дізнатися умови зберігання вашого транспортного засобу: де буде зберігатися ваш автомобіль – на критій або відкритій стоянці, чи мається там цілодобова охорона та чи є можливість спостерігати за автомобілем за допомогою камери спостереження через інтернет?

Можливо, для недорогої техніки умови зберігання не так критичні, але погодьтеся, що набагато приємніше буде знати, що ваша красуня зберігається на критій та вентильованій парковці з цілодобовою охороною, ніж під відкритим небом під заметами снігу чи проливними дощами!

Параметр №3. На яких умовах автоломбард буде готовий видати вам готівку?

По-третє, дуже важливими є умови, на яких той чи інший автоломбард буде готовий видати вам готівку. В яку суму автоломбард зможе оцінити ваш транспортний засіб? Яка процентна ставка? Які додаткові комісії бере автоломбард? Якими будуть терміни позики? Чи буде у вас можливість дострокового погашення? Чи буде можливість пролонгації позики та як просто це можна буде зробити? Очевидно, що тільки після відповідей на ці важливі питання можна буже зробити висновок про те, чи варто взагалі закладати автомобіль в цей ломбард або ж краще пошукати інший.

Буде цікаво:  «Як держзакупівлі Прозоро та електронні торги зекономили 52 млрд?»

Параметр №4. За якою процедурою буде видаватися кредит під заставу авто?

По-четверте, якщо всі попередні умови автоломбарду вас влаштували, слід поцікавитися про процедуру видачі позики. Які документи автоломбард вимагає від потенційного клієнта? Які документи віддасть на руки в момент видачі позики?

Чесний автоломбард, що працює в рамках закону, в момент застави автомобіля в обов`язковому порядку видає всім клієнтам на руки заставний квиток, який є документом суворої звітності та на якому будуть вказані повне найменування юридичної особи, його адреса, телефон та інші необхідні дані.

Якщо на офіційному сайті автоломбарду не вказані його реєстраційні дані (назва юридичної особи, ОДРН, ІПН, юридична адреса) то обов`язково затребуйте у менеджера хоча б назвати їх вам. За цими даними ви зможете подивитися в інтернеті, чи дійсно компанія є зареєстрованою в податковій, або ж існує тільки на папері. Будьте обережні та стороніться від недоброчесних ломбардів-одноденок!

Параметр №5. Ставлення до клієнтів

І, нарешті, по-п`яте, дуже важливо, щоб спілкування з менеджерами автоломбарду сподобалося вам з самого початку. Зверніть увагу на те, чи є вони ввічливими та чи готові піти клієнту назустріч?

Слід пам`ятати, що вам належить залишити ваше дорогоцінне авто в заставу саме в цій компанії, а компанія – це, в першу чергу, живі люди. Найчастіше вже з перших хвилин розмови стає зрозуміло, чи можна буде довірити вашу улюблену машину чи мотоцикл в заставу саме тут, чи приємно буде вам з ними спілкуватися та мати справу, або ж варто пошукати когось іншого.

Читайте також: «Чому банківське кредитування фізичних осіб під 0% повна брехня?»

автоломбард, кредити готівкою під заставу авто

Де краще взяти кредит під заставу авто?

Як вже було відмічено вище, автоломбард – це кредитна установа, послуги якої полягають в наданні коштів (переважно на короткий строк) під заставу автомобіля або ж іншого рухомого майна (мотоцикла, вантажного транспорту, човна та навіть спецтехніки).

Незважаючи на те, що «автоломбард» є зручною фінансовою послугою для отримання готівки в найкоротші терміни, лише деякі автовласники знають про можливість терміново отримати кредит без довідок під заставу авто.

Багато автоломбардів України приймають легкові авто під займ за генеральним дорученням. Особливих труднощів для вас не складе закласти навіть спецтехніку або яхту – така послуга особливо вигідна, якщо техніка використовується сезонно, тож не в сезон ви можете легко отримати гроші на розвиток бізнесу.

Мало хто з вітчизняних автомобілістів знає, що взагалі існує не один, а цілих два види кредиту під заставу авто: коли автівка ставиться на стоянку та коли автівка залишається у свого володаря. Саме 2 таких види надає, наприклад, автоломбард «Каштан 2000», який саме за таки послуги дуже вигідно виділяється серед інших своїх конкурентів. Крім того, такий автоломбард, який є лідером на ринку, перший запустив програму позики під заставу автомобіля, який залишається у власника.

РЕКОМЕНДУЄМО ТАКОЖ:

Вигоди кредитування саме в такому форматі для володарів авто є такими:

  • Кредити під заставу авто на стоянці

Автівка буде перебувати на стоянці, що охороняється, та буде знаходитися в цілковитій безпеці. При такому варіантові вам не доведеться витрачаєте кошти на обслуговування та утримання машини, а відсоткова ставка буде складати лише від 2%.

Найчастіше ця послуга підходить для власників старіших автомобілів або для тих, хто хоче отримати більше наповнення по кредиту.

  • Кредити під заставу авто з правом водіння

Час видачі – протягом 1 години з моменту отримання документів. Сума кредиту може складати до 80% від вартості авто, а відсоткова ставка буде складати лише від 3%. Термін користування таким кредитом необмежений, а ви можете погашати тільки відсотки. Таке кредитування найчастіше надається для тих власників авто, які або працюють на цьому автомобілі, або для тих, хто хоче продовжити користуватися своїм транспортом.

Про принципи роботи автоломбардів на відео нижче:


Корисний матеріал? Оцініть:

Зовсім не файноНе файноНе дуже файноФайноДуже файно 1 5,00 з 5

Є питання? Натисніть нижче "ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ"!

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Знайшли помилку? Виділіть її і натисніть Ctrl+Enter

Підпишіться на юридичні СЕКРЕТИ поштою!
ПІДПИСАТИСЬ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Правова Консультація
Все про закон в інтимних подробицях!

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.