Автор: 29.03.2019 Оновлено: 29.03.2019

куди інвестувати гроші, вкласти гроші

Про те, що гроші повинні працювати знає, напевно, кожен. Дійсно, зберігати гроші під подушкою вкрай невигідно. По-перше, там їх кількість не буде збільшуватися. А по-друге, інфляція кожен день буде зменшувати реальну величину ваших накопичень. З цієї статті ви дізнаєтесь про ТОП-5 варіантів, куди інвестувати гроші, щоб дозволити не тільки зберегти вартість своїх заощаджень, а й отримати додатковий пасивний дохід.

1. Вклади

Ризик – низький, прибутковість – низька.

Банківський депозит – найпростіший і надійний варіант, куди інвестувати гроші. Досить лише вибрати один з десятків пропозицій і покласти гроші на рахунок. Надалі банк нараховуватиме прописаний в договорі відсоток на залишок.

Головне – переконайтеся, що обраний вами банк бере участь в системі страхування вкладів. В цьому випадку сума до 200 тис.грн. знаходиться під захистом держави.

Мінус у такого способу вкладень тільки один – низька прибутковість. Ставки по депозитах лише трохи перевищують показник інфляції. Тому багато заробити на вкладах не вийде.

Читайте також: «Договір банківського вкладу: як заставити банк повернути депозит?»

2. Нерухомість

Ризик – низький, прибутковість – середня.

Інвестиції в нерухомість несуть у собі деякі ризики. Наприклад, вже куплена квартира може подешевшати в результаті кризи. Крім того, завжди є загроза форс-мажорних обставин: пожежі, затоплення та ін. Але і потенційний дохід тут вище. Зрозуміло, для цього доведеться докласти зусиль.

Можна виділити два варіанти заробітку на нерухомості:

  1. Здача в оренду. Причому дохід можуть приносити не тільки квартири, але і комерційна нерухомість, гаражі, дачі тощо.
  2. Купівля перспективних об’єктів з метою подальшого перепродажу. Різниця в ціні становитиме заробіток інвестора.

Читате також: «Як легко знайти нерухомість будь-кого в реєстрі нерухомого майна?»

3. Куди інвестувати гроші: облігації

Ризик – середній, прибутковість – середня.

Купуючи облігацію, ви даєте свої гроші в борг її емітенту. Очевидно, це робиться не безкоштовно. За користування грошима, позичальник буде регулярно платити вам, так званий, купонний дохід. А в кінці терміну дії облігації – викупить її за номінальною вартістю. Ваш дохід тут залежить від надійності емітента.

Так, випущені Мінфіном державні облігації, принесуть близько 6% річних в доларах і 17% в гривні. Якщо ви хочете заробити більше, доведеться вкладатися в облігації приватних компаній. Прибутковість за такими паперами трохи вище, але в разі банкрутства емітента, гроші вам ніхто не поверне.

Читайте також: «Фондовый рынок Украины: 6 шагов, чтобы торговать и зарабатывать!»

куди інвестувати гроші, вкласти гроші

4. Акції

Ризик – високий, прибутковість – висока.

РЕКОМЕНДУЄМО ТАКОЖ:

Акція являє собою частку в певному бізнесі. Купуючи її, ви стаєте співвласником компанії і маєте право на отримання дивідендів. Крім того, ви маєте право в будь-який момент продати свої акції за більш високою ціною і зафіксувати прибуток. З такими операціями вам допоможуть в першу чергу брокери, які давно себе зарекомендували і обрати якого можна, наприклад, ТУТ.

Читайте також: «5 кроків, як купити акції іноземних компаній в Україні – інструкція!»

5. Свій бізнес

Ризик – високий, прибутковість – високая.

Вартість акції залежить від безлічі факторів, які практично неможливо передбачити заздалегідь. У випадку з власним бізнесом, все залежить лише від вас. Часу і сил таке вкладення забирає дуже багато, але і прибуток залишиться тільки у вас. Потрібно лише знайти прибуткову нішу, залучити клієнтів і налагодити бізнес-процеси.

Читайте також: «Власний бізнес вдома: домашня кондитерська за 3 кроки!»

Після цих дій гроші потечуть до вас річкою. Або не потечуть. І в цьому випадку бізнес може збанкрутувати, а ви втратите всі свої вкладення. Вибір за вами.

Про те, куди інвестувати гроші українцям в 2019 році, дивіться також на відео нижче:

Оцініть статтю:
Не дуже файноНе файноФайноДуже файноСупер файно 3 4,67 з 5
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Знайшли помилку? Виділіть її і натисніть Ctrl+Enter
Читайте юридичні лайфхаки на нашому «Telegram» каналі

Тисни на «Новини»

Нам є чим вас здивувати!

Підпишись та отримай корисні лайфхаки, останні новини та приємні бонуси!
ПІДПИСАТИСЯ
і підпишись на унікальну поштову розсилку

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

2019-03-29T14:45:01+02:00
Адвокат Novgorodskiy&Partners. Експерт з кримінального, цивільного, господарського права. Автор блогу на pravoconsult.com.ua
Підписатися
Сповістити про
guest

0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі