«Новий унікальний спосіб, як знайти роботу в Україні!»

»»«Новий унікальний спосіб, як знайти роботу в Україні!»
знайти роботу

“В наш час рівень конкуренції на ринку праці дуже великий, а тому, виграє той, хто знаходить можливості першим!”

Дорогі друзі, сьогодні ми вирішили поділитися своїм досвідом і розповісти про про новий спосіб, як потенційний працівник може збільшити свої шанси знайти роботу в Україні.

Якщо сказати, що сьогодні ринок перенасичений фахівцями в галузі права, то це означає нічого не сказати. За нашими даними, щороку в Україні випускається більше 30 тисяч юристів. Також треба визнати, що бізнес-клімат за останні роки у нас також сильно погіршав.

ЦІКАВО ТАКОЖ:

Усе це безпосередньо позначається не лише на рівні зарплат, але і на прямій конкуренції претендентів. І в цьому аспекті на перший план виступають додаткові і нестандартні методи пошуку вакансій у сфері юриспруденції.

Як всі шукають роботу зараз?

Більшість фахівців реєструються на одному або максимум двох найбільш популярних сайтах, присвячених працевлаштуванню, а потім шукають роботу через них. Але такий підхід має істотний недолік, що полягає у величезній кількості резюме, які приходять на електронну адресу роботодавця після публікації вакансії.

[stextbox id=”warning”]На практиці представник компанії, що займається підбором персоналу, може взагалі не відкрити ваш лист з пропозицією про співпрацю.[/stextbox]

Важливо також розуміти, що одні і ті ж вакансії можуть публікуватися на різних інтернет-ресурсах, а це означає, що відповідна для юрисконсульта вакансія спочатку може з’явитися на іншому (менш розкрученому) сайті з працевлаштування.

Як краще знайти роботу?

знайти роботу

РЕКОМЕНДУЄМО ТАКОЖ:

“В останні роки більше 40% працівників знаходять роботу в інтернеті!”

Оскільки реєстрація на всіх підряд біржах є дуже витратною за часом і силою процедурою, компанія “Яндекс” придумала корисний сервіс, який розташований за цим посиланням “Яндекс. Работа”.

Суть його полягає в тому, що пошукова система збирає вакансії з десятків найрізноманітніших сайтів з працевлаштування, а потім публікує їх в одному місці. При цьому у користувача залишається можливість фільтрації вакансій за найрізноманітнішими критеріями.

Наприклад, претендент може вказати бажаний регіон роботи, мінімальний рівень очікуваної заробітної плати, графік роботи, виключити оголошення посередників, агентств з підбору персоналу і так далі.

Особливу увагу слід приділити можливості отримувати інформацію про нові пропозиції по роботі на електронну скриньку. В останньому випадку досить натиснути кнопку “Підписатися на нові вакансії”, яка знаходиться знизу сторінки результатів пошуку.

Отже, на питання “як знайти роботу в Україні?” завдяки інтернет – можливостям стає відповідати все легше в 21 столітті. Сподіваємося, вказана інформація допоможе вам в пошуці роботи.

За матеріалами Блогу Павла Малиневського www.uadvokata.com.ua.

Про можливі шляхи пошуку роботи дивіться також на відео:

2016-11-19T22:11:46+00:00 Tags: |
Юрій Усманов
Юрист, засновник проекту “Правова Консультація”, м.Харків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.