знайти роботуЯк знайти роботу в Україні? Це поширене питання задають собі всі потенційні працівники. Ми вирішили поділитися своїм досвідом і розповісти про про новий спосіб, як можна швидко знайти роботу в Україні, не виходячи з дому.

Якщо сказати, що сьогодні ринок перенасичений фахівцями в галузі права, то це означає нічого не сказати. За нашими даними, щороку в Україні випускається більше 30 тисяч юристів. Також треба визнати, що бізнес-клімат за останні роки у нас також сильно погіршав.

Усе це безпосередньо позначається не лише на рівні зарплат, але і на прямій конкуренції претендентів. І в цьому аспекті на перший план виступають додаткові і нестандартні методи пошуку вакансій у сфері юриспруденції.

Як всі шукають роботу зараз?

Більшість фахівців реєструються на одному або максимум двох найбільш популярних сайтах, присвячених працевлаштуванню, а потім шукають роботу через них. Але такий підхід має істотний недолік, що полягає у величезній кількості резюме, які приходять на електронну адресу роботодавця після публікації вакансії.

На практиці представник компанії, що займається підбором персоналу, може взагалі не відкрити ваш лист з пропозицією про співпрацю!

Важливо також розуміти, що одні і ті ж вакансії можуть публікуватися на різних інтернет-ресурсах, а це означає, що відповідна для юрисконсульта вакансія спочатку може з’явитися на іншому (менш розкрученому) сайті з працевлаштування.

Читайте також: «Відкрийте 4 секрети написання резюме і вас легко візьмуть на роботу!»

Як знайти роботу в Україні 100%?

знайти роботу

Оскільки реєстрація на всіх підряд біржах є дуже витратною за часом і силою процедурою, компанія “Яндекс” придумала корисний сервіс, який розташований за цим посиланням “Яндекс. Работа”.

Суть його полягає в тому, що пошукова система збирає вакансії з десятків найрізноманітніших сайтів з працевлаштування, а потім публікує їх в одному місці. При цьому у користувача залишається можливість фільтрації вакансій за найрізноманітнішими критеріями.

Наприклад, претендент може вказати бажаний регіон роботи, мінімальний рівень очікуваної заробітної плати, графік роботи, виключити оголошення посередників, агентств з підбору персоналу і так далі.

Особливу увагу слід приділити можливості отримувати інформацію про нові пропозиції по роботі на електронну скриньку. В останньому випадку досить натиснути кнопку “Підписатися на нові вакансії”, яка знаходиться знизу сторінки результатів пошуку.

Отже, на питання “як знайти роботу в Україні?” завдяки Інтернету – можливостям стає відповідати все легше в 21 столітті. Сподіваємося, вказана інформація допоможе вам в пошуці роботи.

За матеріалами Блогу Павла Малиневського www.uadvokata.com.ua.

Про можливі шляхи, як знайти роботу в Україні, дивіться також на відео: