Огляд плагіну “Соціальний замок”

»Огляд плагіну “Соціальний замок”
Огляд плагіну “Соціальний замок” 2016-11-19T22:11:38+00:00

Як юристам допомагає “Соціальний замок”?

лайкЩо таке СОЦІАЛЬНИЙ ЗАМОК?

Чи доводилося вам зустрічати на сторінках сайтів текст або посилання за перегляд (скачування) якої з вас вимагали поставити лайк, і тільки після цього відкривали доступ?

Швидше за все що так.

Це і був соціальний замок.

Подібні замки сьогодні досить поширені в інтернеті. Пов’язаний це з тим, що для адміністратора сайту дуже важливо, щоб його ресурс був порекомендований в тій або іншій соціальній мережі. Будь-який адмін знає, що цедозволяє притягнути додатковий трафік з соц. мереж, крім того, забезпечує гарантовану видимість сайту в пошукових системах.

Не дивлячись на очевидні переваги в застосуванні такої методики залучення трафіку, вона все ж не отримала дуже широкого поширення з ряду причин.

Перейдемо до переваг і недоліків такого інструменту.

ПЕРЕВАГИ!

  1. Підтримка : Вконтакте, Одноклссники, Facebook, Twitter, Google, LinkedIn. Соціальний замок можна вставити у будь-яке місце за допомогою шорткода або PHP функції (якщо ви хочетевпровадити його в дизайн теми).
  2. Вбудована аналітика Google Analytics. Завжди можна подивитися агреговану і детальну статистику використання по соціальних замках прямо усередині адмін панелі WordPress, так само є інтеграція з Google Analytics.
  3. Масове блокування/Таргетинг. Соціальний замок від OnePress можна настроїти для роботи в автоматизованому режимі – можна показуватичастину поста, а для прочитання повного вмісту треба буде поділиться в соціальних мережах.
  4. Style Roller. Ще однією безперечною перевагою, що дозволяє підвищити конверсію, є доповнення Style Roller або просто -редактор тем самого замку.

НЕДОЛІКИ

  1. Немає ліцензії на необмежену кількість сайтів
  2. Ціна : від 350 грн. (за базову версію) і від 450 за преміум
  3. Не всі користувачі мережі зареєстровані в соц. мережах

Де закачати “Соціальний Замок”?

Заплати-лайком

На сьогодні “Соціальний замок” – це найкращий інструмент для безкоштовного просування сайтів в соціальних мережах, яким користуємося і ми також!

Придбати соціальний замок можна ТУТ.