Вопросы / ответыРубрика: Земельне правоБезкоштовне отримання земельної ділянки. Як це зробити?
0 +1 -1
Павел спросил 3 года назад

Добрый день, я занимаюсь вопросом бесплатного получения земли и столкнулся с такими проблемами

ситуация №1

на мой информационный запрос касаемо предоставления информации :

ЦІКАВО ТАКОЖ:

“”1.                перелік земель комунальної власності, які ще не надані у користування та можуть бути передані безоплатно у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) орієнтовною площею від 0,15 га до 0,25 га в межах підпорядкованих населених пунктів
2.                повний перелік громадян (ПІБ), площу та адресу розташування земельної ділянки, реквізити рішень (про надання дозволу на розробку проекту землеустрою) відповідно яких були передані земельні ділянки  в межах норм безоплатної приватизації з 1 січня 2015 року по теперішній час на території, яка в підпорядкована Музичанській сільській раді (ч.5 ст.6 Закону)
3.                у випадку відсутності вільних ділянок для надання у користування та безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах підпорядкованих населених пунктів, прошу надати відповідну достовірну інформацію (рішення сільської ради, викопіювання, тощо), яка підтверджує відсутність земельних ділянок.””

говорят что нет планов, нет инфы на счет земли.
кому давали землю не говорят ссылаясь на закон про защиту персональных данных, что они не могут дать инфу про лиц, третьим особам,

что делать и как получить инфу от них ( инфа нужна исключительно чтобы с ориентироваться на кадастровой карте где давали землю и где искать)

и ситуация №2
 
на такой же самый запрос, как указано вверху другая сельрада дала ответ и я нашел на кадастровой карте участок пустой, без строений и без обработки земли, и без кадастрового выделенного номера.
написал клопотання установленного образца с приложениями на свободный участок,
после рассмотрения на сессии сельрады получил ответ, что земля находится в “приватной власности”, в чей, на каком основании и тд инфа не предоставлена.

что делать и как быть в этой ситуации.

Также интересует какую оказываете вы платные услуги в данном направлении.
и какая ценовая политика.

Спасибо.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.
1 ответ
0 +1 -1
Юрій УсмановЮрій Усманов Админ. ответил 3 года назад

Доброго дня, Павле!

  1. Із запитом про вільні ділянки в межах вашого НП звертайтеся також в Державний земельний кадастр та інші ради. Можливо, десь є вільні землі в вашому НП.
  2. Кадастрова карта на теперішній час не повністю заповнена.
  3. В Музичанську, на жаль, у нас нема юристів, хто б міг вам допомогти. Але ми можемо вам скласти відповідні заяви, запити та надавати консультації на ваші питання.

Дякуємо!