Через скільки часу можна вилучити у користувача земельну ділянку у комунальну власність?

»Через скільки часу можна вилучити у користувача земельну ділянку у комунальну власність?
Через скільки часу можна вилучити у користувача земельну ділянку у комунальну власність? 2016-12-23T18:55:13+00:00
Вопросы / ответыРубрика: Земельне правоЧерез скільки часу можна вилучити у користувача земельну ділянку у комунальну власність?
0 +1 -1
petro asked 2 года ago

Через скільки часу можна вилучити у користувача земельну ділянку у комунальну власність , якщо користувач несплачує ніякого податку?

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.
1 ответ
0 +1 -1
Юрій УсмановЮрій Усманов Админ. answered 2 года ago

Доброго дня, Петре! Якщо земельна діляна є приватною власністю, то місцева влада не може вилучити таку землю із власності особи і передати в комунальну власність лише на тій підставі, що він не сплачує податки.
Якщо така земля знаходиться у постійному користуванні приватної особи, а правом власності володіє місцева влада, в такому разі вилучити землю можна лише шляхом її викупу за згодою користувача на підставі ст. 149 ЗК та ч.5 ст. 116 ЗК.
Якщо земля перебуває у користуванні на підставі договору оренди, то вилучити можна, якщо користувач порушує умови такого договору, що дає підстави для його розірвання. Просто так в односторонньому порядку договір оренди розірвати не можна.
Дякую! Для більш конкретнішої відповіді потрібно більше інфрмації.