Вопросы / ответыРубрика: Земельне правоЧи можливо при оформленні заповіту, вказати, що його зміна/відміна можлива лише за згодою того, кому заповідають?
IvanZapotichnuy Админ. asked 2 года ago

Чи може заповідач вказати при оформлені заповіту, що якщо він захоче його переписати чи анулювати, то це можливо лише за згодою тієї особи, на яку оформляється заповіт?

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.
1 ответ
Лучший ответ
Юрій УсмановЮрій Усманов Админ. answered 2 года ago

Доброго дня, Іване!
Згода спадкоємця на анулювання чи переписання заповіту спадкодавцем не потребується згідно із ст. 1254 ЦК України. Це невід’ємне право спадкодавця. Така умова договору буде суперечити закону, а значить буде недійсною, а тому, жоден нотаріус не посвідчить такий заповіт.
Дякуємо за звернення!