Вопросы / ответыРубрика: Цивільне правоЧи підприємство має право переводити мою заробітну плату на банк з яким я не хочу працювати?
Посетитель сайта asked 2 года ago

доброго дня
мене цікавить чи підприємство має право переводити мою заробітну плату на банк з яким я не хочу працювати?
ДЯКУЮ і що можна зротиби?

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.
1 ответ
Юрій УсмановЮрій Усманов Админ. answered 2 года ago

Доброго дня, Денисе!
Часто підприємство домовляється з пенвим банком про те, що всі його працівники будуть отримувати з/п на картки цього банку. В свою чергу це підприємство отримує певні пільги від банку.
Але це зовсім не означає, що працівник не має право відмовитися від послуг цього банку або зажадати, щоб з/п перераховували на картку іншого банку.
 Ст. 24 Закону України «Про оплату праці», каже, що за вашою письмовою згодою виплата вам з/п здійснюється на той рахунок, адресу, яку ви побажаєте, а послуги за такий переказ сплачує РОБОТОДАВЕЦЬ!

Денисе, щоб отримувати вашу з/п на картку іншого банку, Ви повинні надати в бухгалтерію вашого підприємства реквізити вашого банку і написати заяву, що бажаєте отримувати з/п за вказаними реквізитами.
Дякуємо за звернення!