Чи повинна відпрацьовувати за направленням?

»Чи повинна відпрацьовувати за направленням?
Чи повинна відпрацьовувати за направленням? 2018-09-19T11:30:02+00:00
Вопросы / ответыРубрика: Трудове правоЧи повинна відпрацьовувати за направленням?
0 +1 -1
Анастасія спросил 7 месяцев назад

Доброго дня, я того року закінчую коледж, чи можу я відпрацьовувати в себе дома ,якщо в мене мама інвалід 2-групи. Якщо можу, то які документи мені треба підготувати ?

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.
1 ответ
0 +1 -1
Юрій УсмановЮрій Усманов Админ. ответил 1 месяц назад

Доброго дня, Анастасіє! Ви можете написати заяву на ваш перевод на обласне управління МОЗ, яке вам видавало направлення, з проханням призначити відпрацювання за місцем проживання. Ви також можете розірвати угоду про обов’язкове відпрацювання, згідно з пп.2, п.9 Постанови КМУ Про порядок працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням, яка діяла на момент вашого вступу до коледжу, у зв’язку з встановленням  інвалідності 1 або 2 групи у дружини (чоловіка) випускника, одного з батьків (або осіб, які їх замінюють) випускника.
Дякуємо за звернення.