Вопросы / ответыРубрика: Цивільне правоЧи є спільним майно, придбане в шлюбі?
П Хаперский Админ. asked 2 года ago

Чи є спільним майном квартира придбана в шлюбі для дитини, але згодом подарована дружині, при розірванні шлюбу?

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.
2 ответ
Юрій УсмановЮрій Усманов Админ. answered 2 года ago

Доброго дня!
Уточніть, будь ласка, питання. Ви придбали квартиру шляхом її купівлі чи вона була вами успадкована, чи подарована вам кимось? Ви подарували квартиру (свою частку в ній) своїй дружині до розлучення?

1 комментарий

по хронологии
по рейтингу сначала новые по хронологии
1
П Хаперский

Доброго ранку.Квартира куплена для дочки шляхом купівлі продажу.Згодом дочка шляхом дарування подарувала квартиру дружині.Це робилося в той час коли дочка була не заміжньою.

Юрій УсмановЮрій Усманов Админ. answered 2 года ago

Доброго дня, П. Хаперський!
У разі, коли при купівлі квартири власником зазначалась ваша дочка, яка подарувала згодом цю квартиру вашій дружині, то така квартира не буде спільною сумісною власністю, згідно зі ст. 57 Сімейного кодексу Україні. Ваша дружина є єдиним власником даної квартири. 
Дякуємо за звернення!

2 комментария

по хронологии
по рейтингу сначала новые по хронологии
2
П Хаперский

Доброго дня.Квартира подарова рік тому.в таємниці від мене.Чи можу я вважати що були порушені мої права.

3
Юрій Усманов

Ваші права щодо того, що ваша дочка подарувала квартиру вашій дружині без вашого відома, не можуть вважатися порушеними. В даному випадку це відносини з договору купівлі-продажу, які виникають лише між вашою дочкою і дружиною.Дякуємо.