Вопросы / ответыРубрика: Кримінальне правоЧому не розслідують викрадення майна? Я знаю де і хто викрав!
0 +1 -1
МАР'ЯНА спросил 2 года назад

В мене викрали майно. Я знаю хто і знаю де моє майно. Я написала одну заяву в міліцію і другу заяву. На першу відповіді нема. Справу не розслідували. На другу написали, що викрадення мого майна не є злочином. Пішла в архів. Рекомендують подавати в суд. Питання. Якщо я знаю хто викрав і де це майно то чому я не можу повернути до суда. Чому міліція не веде ніяких спроб повернути майно. Чому викрадення майна не є кримінальною і не підлягає ст 186 кк украіни. Пройшло 2 місяці.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.
1 ответ
0 +1 -1
Юрій УсмановЮрій Усманов Админ. ответил 2 года назад

Доброго дня, Мар’яно!

Чи внесені дані до ЄРДР (реєстру кримінальних проваджень)?

Якщо ні (скоріш за все), вам необхідно звернутись із заявою (БЕЗКОШТОВНО, адже ви як потерпіла особа не сплачуєте судовий збір) до суду, де вказуєте про необхідність внесення факту викрадення вашого майна до ЄРДР.

ЦІКАВО ТАКОЖ:

Як правило, протягом 3-х днів суд розглядає заяву і виносить рішення, в якому зобов’язує конкретний відділ поліції внести дані до ЄРДР. Тільки після внесення даних в ЄРДР будуть проводитися оперативно-розшукові, слідчі дії.
Можливо в подальшому знадобиться писати запити, скарги задля отримання інформації про стан розслідування провадження тощо.

Тобто на першому етапі потрібне звернення до суду з вимогою до відділу поліції внести дані в ЄРДР. Якщо потрібна буде допомога, ми з радістю готові будемо вам підготувати всі необхідні документи.

Дякуємо за звернення!