Вопросы / ответыЧи є відповідальність за нерозпочате будівництво?
0 +1 -1
Ірина спросил 3 года назад

Доброго дня !!! У мене таке питання..в 1983 році рішенням міської ради було прийнято рішення про виділення земельної ділянки в гаражному кооперативі громадянину Іванову. Даний громадянин до сьогоднішнього дня до будівництва не приступив..місце його проживання не відоме…Питання як можна віддати цю земельну ділянку іншому громадяну для будівництва гаража…Якщо це судовий спір то до якого суду звертатись гаражному кооперативу і хто має бути відповідач і з якою заявою звертатись до суду, тобто суть позову….буду дуже вдячна, якщо отримаю відповідь на питання яке мене хвилює…

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.
1 ответ
0 +1 -1
Юрій УсмановЮрій Усманов Админ. ответил 3 года назад

Радий вітати Вас, Ірино!
Питання перше, чи набув право власності на таку земельну ділянку сам “даний громадянин”? Адже, якщо так, то ніхто не має права відібрати таку землю в нього. Якщо, було лише рішення ради про виділення землі, а “даний громадянин” не набув права власності”, то наступним рішенням цієї ж ради можна відмінити перше рішення і надати землю іншій людині.
Друге питання. Чи користується зараз інша людина земельним участком, який належить “даному громадянинові”? Адже можна отримати право власності на таку землю по процедурі набувальної давності. Для цього потрібно протягом 10 років відкрито, безперервно володіти такою землею (див. ст. 344 ЦК).
Ми раді будемо надати більше інформації за телефоном: (067) 163-63-30.
Дякуємо за звернення!