1 +1 -1
Аноним спросил 5 лет назад

здраствуйте! скажите пожалуйста , как быть? заказали мебель,дали задаток 2800 осталось еще 1400 грн., сроки прошли мебели нету ! как составить иск? на какие статьи опираться?

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.
1 ответ
1 +1 -1
Юрій УсмановЮрій Усманов Админ. ответил 5 лет назад

Доброго дня, Маріє! Дякуємо за звернення!
Відповідаємо на ваше питання.
Маріє, розуміємо, що ситуація напружена, адже продавець порушує умови договору купівлі-продажу. Ви можете в будь-який момент подати позовну заяву до суду з приводу такого порушення та витребовувати замовлений товар або повернення наданого вами завдатку. Це ваше право. Як це зробити, ми писали ТУТ.
Але давайте спробуємо знайти вихід з даного конфлікту з іншого боку. Перш ніж звернутися з позовною заявою до суду, варто звернутися до самого продавця з приводу причини порушення ним умов продажу товару. Можливо, він із задоволенням зробить знижку на такий товар або в подарунок надасть вам стілець чи лампу. Такий натяк з вашого боку виправданий статтею 693 Цивільного кодексу України, яка зазначає, що якщо продавець отримав гроші в якості попередньої оплати, не надав товар, то сам покупець має повне право або на передачу такого товару або повернення сплачених грошей.

Паралельно Вам варто звернутися до найближчого відділення Служби захисту прав споживів, де Вам безпосередньо повинні допомогти спеціалісти, завдання яких – стежити, щоб подібних порушень з боку продавців не було.
Якщо цене спрацює, пишіть, будемо шукати вихід разом! Удачі Вам!