Вопросы / ответыРубрика: Конституційне правоКак вернуть украденный паспорт?
0 +1 -1
Аноним спросил 4 года назад

Добрый день. У меня украли паспорт. В тот же день я обратилась к участковому инспектору, но он переадресовал меня в районное отделение милиции. Я сразу же обратилась туда. Меня принял, какой-то милиционер, неназвавшийся (ни фамилии, ни звания, ни должности). Записал показания и отправил домой, сказав прийти через 3 дня за справкой для паспортного стола. Через 2 дня, после написания заявления, мне подкинули мой паспорт. Я как, правоисполнительный пенсионер, ровно через 3 дня явилась в милицию за справкой, но меня даже слушать не стали. Снова отправили к участковому инспектору. А я приходила узнать, что мне делать, ведь заявление я написала в милиции, а мне паспорт вернули. Вот теперь и не знаю плюнуть на все и жить по старому паспорту или все же бороться за новый паспорт. Как правильно с юридической точки зрения мне поступить?

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.
1 ответ
1 +1 -1
Лучший ответ
Юрій УсмановЮрій Усманов Админ. ответил 4 года назад

Доброго дня, шановна Маріє Михайлівно! Дякуємо за питання.

По-перше, раніше ми писали статтю на подібну тему ТУТ, яка допоможе Вам зрозуміти, чому важливо і які дії здійснити, щоб отримати новий паспорт.

Чому потрібно оформляти новий документ?
А тому що цей час зловмисники могли використати ваш паспорт у власних шахрайських схемах. Такими шахрайськими схемами може виявитися все, що завгодно: оформлення кредитів, укладення угод, злочини або правопорушення, в ході яких був підкинутий паспорт невинної людини з метою відведення підозри від реальних злочинців і так далі.

ЦІКАВО ТАКОЖ:

Разом з радістю через повернення паспорта до вас можуть прийти проблеми і різні неприємності. Тому будьте обережними!

По-друге, коли ви подавали заяву у міліцію з приводу втрати паспорта, заява реєструється у визначеному порядку, а вам видається відривний талон, який зможе довести факт подання такої заяви. Так розумію, її вам не видали, а тому так і поводятьс з вами, направляючи Вас до дільничого, щоб знову подати заяву. Подавайте знову таку заяву та вимагайте, щоб вам видали талон про прийняття такої заяви.

Напевно, при здійсненні подібних дій ви пройдете через масу складнощів, проте цей шлях необхідно подолати “від” і “до”, щоб потім не зіткнутися з проблемами або можливими неприємностями. Повірте, на практиці це виявляється набагато простіше і швидше, ніж погашення кредитних зобов’язань або візити в суди в пошуках правди і своєї невиновності.

В будь-якому разі, паспорт треба робити новий, адже ваш паспорт могли використовувати як завгодно, поки він у вас був відсутній! Відстоюйте власні права, не бійтеся міліціонерів, це їх робота, яку вони повинні робити сумлінно!

Дякуємо за звернення!