Вопросы / ответыРубрика: Податкове правоЧи змінюється власник квартири при її оренді більше 3 років?
0 +1 -1
Посетитель сайта asked 2 года ago

Доброго дня, в нас така ситуація мама здає свою квартиру вже 3 рік, правда що як здавати квартиру одним і тим самим людям більше 3 років вони мають які права на цю квартиру? квартиру здає без договору.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.
1 ответ
0 +1 -1
Юрій УсмановЮрій Усманов Админ. answered 2 года ago

Доброго дня!
За вами залишаються всі права на квартиру. 
Відповідно до ст. 810 Цивільного кодексу України, за договором найму (оренди) житла власник квартири передає особі, яка знімає таку квартиру для проживання в неї, на визначений строк і плату. Право розпорядження квартирою до орендаря не переходить!
Дякуємо за звернення!