Вопросы / ответыРубрика: Адміністративне правоПовістка для звірки особистих даних. Чи мають право направляти?
Viktor82 Админ. asked 2 года ago

Після інституту проходив медичну комісію і був списаний за станом здоров`я, в зв`зку з чим отримав військовий квиток, з поміткой: обмежено придатний у військовий час. Згодом змінив місце проживання, при отримання паспорту з відміткой про реєстрацію, був здивований, що не відправили до військомату для обліку. На моє питання паспортисту, отримав відповідь, що мені з моїм документом вже не потрібно ставати на облік у військоматі. На даний момент я отримав повістку для звірки особистих даних, яку я знайшов у почтовому ящику без корінця, особисто нічього не отримував і не підписував.
Питання 1: Правильно вчинив паспортист? Питання 2: Є такий спосіб доставки повістки законним, і чи являється запрошення для уточнення облікових данних, документом строгої відповідальності? Питання 3: Чи має військомат право надсилати мені повістки, а також якщо я прийду на звірку особистих данних чи можуть мене направти на повторну медичну комісію(чи є законні підстави), навіть якщо у військовому квитку в графі підлягає повторному огляді – відсутній запис? Дякую.

1 ответ
Юрій Усманов Админ. answered 2 года ago

Доброго дня, Вікторе!
1) Паспортист вчинив правильно, Ви не підлягаєте військовому обліку у зв’язку з вашою обмеженою придатністю у військовий час.
2) Запрошення вас ні до чого не зобов’язує.
3) Зобов’язати Вас пройти повторну ВЛК військомат має право, якщо ви туди явитесь для нібито звірки даних.
Дякуємо за звернення!
Якщо вас вже було комісовано, то стати “придатним” неможливо. Законом не передбачано повторного медичного огляду тих, кого визнано ВЛК непридатними до військової служби із звільненням від військового обліку.
Дякуємо за завернення!