Вопросы / ответыРубрика: Трудове правоЩо робити, коли не підписують заяву про звільнення?
Люда Шастун Админ. asked 2 года ago

Керуючись ст.38 КЗПП, чи потрібно обов’язково вказувати причину звільнення? Чи достатньо буде вказати, що звільняюсь за сімейними обставинами? Дякую.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.
1 ответ
Юрій УсмановЮрій Усманов Админ. answered 2 года ago

Доброго дня, Людо!
Причину звільнення зазначати обов’язково! Ви не зобов’язані 2 тижні відпрацьовувати перед днем звільнення, якщо обгрунтуєте, чому саме не маєте змоги працювати. “Сімейні обставини” – не є причиною для термінового звільнення. Для вас буде корисною ця стаття про те, як звільнитися за власним бажанням: https://www.pravoconsult.com.ua/yak-pravylno-zdijsnyty-zvilnennya-z-roboty-za-vlasnym-bazhannyam.
Дякуємо за звернення!