Вопросы / ответыРубрика: Земельне правоЩо робити, якщо відмовлено у дозволі на розроблення проекту землеустрою?
0 +1 -1
Vadim Prokopenko Админ. спросил 3 года назад

Доброго дня.
Підскажіть мені, що робити,і як правильно вчинити?
Написав я заяву на ділянку для будівництва індивідуального гаражу 0,01 га. в межах села.
Сільська рада проводила сесію, і по моїй заяві депутати проголосували проти. Сільський голова усно пояснив що мені відмовлено у дозволі на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, оскількі депутати на сесії проголосували проти. Це офіційна відмова, а не офіційно, місцевий бізнесмен він же депутат підбурив деяких інших депутатів проголосувати проти, з особистих причин до мене. Я попросив надати мені письмово вмотивовану відповідь чому мені було відмовлено, але сільська рада проігнорувала моє прохання. Також мені голова сільської ради порекомендувала написати заяву ще раз, але думаю що результат буде такий же, оскількі той самий бізнесмен є чоловіком секретаря сільської ради.
Всі документи були подані вірно, земельна ділянка вільна, адже в цьому місті (поблизу) на цій же сесії було надано дозвіл також під гаражне будівництво.
Підскажіть мені, що робити далі?
1. Вмотивована відмова має бути в письмовій формі чи достатньо усно мене повідомити?
2. Які мають бути мої наступні кроки?
Дякую.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.
1 ответ
0 +1 -1
Юрій УсмановЮрій Усманов Админ. ответил 2 года назад

Доброго дня, Вадиме! Краще, скоріш за все, у вашій ситуації прислухатися до с/г і знову подати заяву, якщо він наполягає на цьому, як ви пишете.
У нашій статті: https://www.pravoconsult.com.ua/bezoplatna-zemel-na-dilyanka-dlya-kozhnogo-gromadyanina-ukrayini – ми писали, що за законодавством вам має бути надана письмова відмова, але така відмова м/б лише мотивована у виключних випадках (див. статтю). Також ви можете ще написати запит на ім’я сільського голови і попросити його дати відповідь з підтвердженням того, що земля, на яку ви претендуєте, вільна. Після цього подати заяву в сільську раду, якщо знову буде письмова відмова, то йдете з відповіддю на запит, з відмовою в суд і просити визнати дії сільради неправомірними, адже вони суперечать закону в частині підстав відмови у згоді на розробку землевопрядних документів.
Дякую!