Вопросы / ответыРубрика: Цивільне правоЯк безкоштовно приватизувати земельну ділянку?
0 +1 -1
Аноним спросил 4 года назад

Звертався з заявою в міську раду 10 разів на протязі 8 років,щоб приватизувати земельну ділянку площею 0,10 га. під будівнитво житл. буд.,якою ще мої предки до війни користувались, а сьогодні користуюсь я.. ніяких відповідей не було, а потів відповіли що нема затрерджено ген. плану., а нещодавно дізнався що земельна ділянка передана у власність незнайомій мені людині рішенням міської ради( ще в 2009р), а в мене вилучена на підставі акту про використання земельної ділянки(2010р), в якому підроблений мій підпис, в якому написано що відмовляюсь від користування земельною ділянкою…! вважаю що це бєзпрєдєл!Я цього року сададив на цій земельній діл.молодий сад. Порадьте будь-ласка ,що робити! чи змиритись?!

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.
1 ответ
0 +1 -1
Юрій УсмановЮрій Усманов Админ. ответил 4 года назад

Шановний Сергію, ні в якому разі не миритися і не здаватися! Країна на шляху кращих змін і такі зміни повинні починатися з самих чиновників та людей!
Якщо орієнтуватись на інформацію у вашому питанні, якої, на жаль, не так багато, то можна використати декілька варіантів для вирішення проблеми.
Перший, в якому без практичної правової допомоги юриста не обійтися:
Подати позов до окружного адміністративного суду (адже спори, однією із сторін яких є міська рада розглядає саме він), який, як правило, знаходиться в адміністративному центрі області, про визнання недійсним рішення міської ради щодо передачі/продажу/приватизації земельної ділянки, яка вам законно належить на праві користування.
Другий:
Звернутися у відділення міліції, а краще в прокуратуру (однією з функцій якої є нагляд за додержанням законодавства органами місцевого самоврядування, в тому числі і в земельній сфері, а також можливість, як і у міліції, відкривати кримінальне провадження (справу) за кожним фактом кримінального правопорушення) із заявою про:
1) Підроблення вашого підпису в документі про відмову від права користування земельною ділянкою (є припущення про наявність складу злочину, передбаченого статтею 358 КК «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів»);
Крім того, тут також виникає інше питання щодо того, чи знали службові особи міської ради про таке підроблення? Відповідь на нього вирішить питання також щодо відповідальності цих осіб.
2) Порушення порядку приватизації земельної ділянки органами місцевого самоврядування (в нашому випадку міською радою), яка незаконно відмовивши вам у наданні землі, надала її іншій людині.
Краще почати з другого варіанту, адже він простіший, в будь-якому випадку продовжувати боротись за власні законні права!