Вопросы / ответыРубрика: Цивільне правоЯк добитись встановлення лічильника газу на час його повірки?
Юлія asked 1 год ago

Три дні тому ми отримали листа від облгазу “Закарпатгаз” (без підпису, печатки і зазначення посади і прізвища виконавця і керівника установи), що 22.03.2016 у нас буде демонтовано на повірку лічильник газу. На наш запит по телефону нас повідомили, що взамін нашого лічильника тимчасовий лічильник газу встановлений не буде, бо, мовляв, нема і встановлять якусь перемичку! Ми написали заяву, про порушення з боку “Закарпатгазу”  частини четвертої статті 17 Закону України “Про метрологію та метрологічну діяльність”, а саме – Порядку подання  засобів вимірювальної техніки на періодичну повірку, обслуговування та ремонт, який встановлюється відповідно до зазначеного пункту Закону Кабінетом Міністрів України. Порядок був затверджений Кабміном Постановою від 8 липня 2015 р. № 474 і вступив в силу разом із Законом 01.01.2016. Згідно із Порядком нас мали повідомити згідно встановленої форми не пізніше, ніж за 30 днів до початку повірки і на час повірки встановити тимчасовий лічильник. Коли ми звернулись до Закарпатгазу, нас ганяли з кабінета в кабінет (лист же був без підпису), до керівника ми не попали, а один із заступників – Голуб заявив, що порядок йому не указ, що є закон про метрологію (а те що Порядок встановлений у відповідності до Закону, то він робить вигляд, що не знає), лічильників у них нема і вони або 2 місяці нараховуватимуть нам кількість спожитого газу на власний розсуд, або ще складуть акт про недоступ до лічильника. ЯК З ЦИМ БОРОТИСЬ?

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.
1 ответ
Юрій УсмановЮрій Усманов Админ. answered 1 год ago

Доброго дня, Юліє! А з якою метою Ви хочете з цим боротись? Одна справа, якщо з вас вимагають гроші за встановлення і повірку лічильника, тоді варто писати скарги і добиватись свого, адже за повірку ви не повинні платити (ми писали про це тут: https://www.pravoconsult.com.ua/a-vi-takozh-shhe-platite-za-perevirku-lichilnika-dosit-terpiti). Дякуємо за звернення!