Вопросы / ответыРубрика: Цивільне правоЯк мені повернути свій депозитний вклад?
0 +1 -1
Аноним спросил 4 года назад

Банк Фінансова Ініціатива не повертає мені депозитний вклад у гривнях.
Щодня я звертаюсь до відділення банку та до головного банку із Заявами та Скаргами, в тому числі із скаргами до регіонального Управління Нац.Банку про грубе порушення мого права власності (ст.41 Конституції), моїх прав та законних інтересів, Цивільного Кодексу, нормативно-правових актів НБУ та Умов укладеного договору, згідно яких банк зобовязаний повернути вкладнику депозитний вклад на першу вимогу, а також із Заявами про незаконне привласнення права власності, володіння, утримання та користування моїм правом власності – моїми коштами.
В заявах я вказую, що в звязку з неповерненням моїх коштів я несу щоденні збитки, своїми діями, бездіяльністю банк завдає мені моральну шкоду.
Крім того звертався із Заявами та скаргами (та копіями всіх заяв) до НБУ та головного офісу банку в тому числі на порушення п.3.3. Постанови НБУ № 516 – на відмову відділенням банку належним чином реєструвати мої заяви, скарги та відмова ставити будь-який штамп банку, та видати відповідне повідомлення, відповіді на мої звернення, і т.д.
Також ходив на особистий прийом до начальника управління НБУ по нагляду за банками.
Проте при сьогоднішній власті, жодне законодавство не діє ні на банк Фін.Ін., ні на НБУ, банківський вклад мені не повертають, жодної відповіді не надають, штамп на моїх екземплярах заяв відмовляються ставити, і не ставлять до сих пір.
Нац.Банк жодним чином не реагує, вказує, що не має жодного відношення до банків та впливу на них, і не може жодним чином втручатись у їх діяльність, оскільки згідно ст.19 Конституції має діяти лише в межах повноважень, а згідно чинного законодавства – жодного впливу та повноважень в Нац.Банку немає втручатися у діяльність банків, в тому числі для захисту інтересів вкладника.
На питання до банку – коли повернуть депозитний вклад? Вони відповідають, що не знають коли повернуть вклад, не просіть від банку кошти, бо кошти всім потрібні.
Але я їм пояснюю, що я не кредит у них прошу, а свої власні кошти, які вони незаконно привласнили, утримують та використовують, і протиправно утримують їх. На це начальник регіонального банку Фін.Ін. відповідає, що можете звертатись хоч куди, в тому числі до НБУ, суд, міліцію, прокуратуру та інше, вони нікого не бояться.
ПРОШУ ВКАЗАТИ:
як мені повернути свій депозитний вклад з банку Фін.Ін., та додатково що я ще можу стягнути з банку – моральну шкоду, збитки, та інше за порушення своїх прав та законних інтересів, оскільки якщо судитись – то це буде роками.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.
1 ответ
0 +1 -1
Юрій УсмановЮрій Усманов Админ. ответил 4 года назад

Дякуємо за звернення!
Відповідаємо на ваше питання.
Раніше ми писали статті на подібні теми: щодо депозиту та щодо моральної шкоди.
Впевнені, що ви вже зіштовхнулись з неефективністю позасудового методу вирішення проблеми щодо повернення депозиту. Настав час для іншого і найбільш ефективного, але в той же час більш ємкого шляху, а саме судового методу, тобто скористатися можливістю повернути ваш депозит через суд.
Не бійтеся звертатися до професійного адвоката, адже, по-перше, таким чином ви скоріше зможете повернути ваші гроші, по-друге, в залежності від домовленості, ви можете не одразу заплатити юристу гроші, а домовитись про відсоток, який отримає адвокат від відшкодованої моральної чи матеріальної шкоди.
Як ми писали в статті, залишився спосіб також звернутися в прокуратуру чи міліцію, адже такі дії банку можна кваліфікувати як злочинні. Але шлях щодо звернення до адвоката є безумовно правильним та необхідним в даній ситуації.