Вопросы / ответыРубрика: Цивільне правоЯк отримати документи з архіву страхової компанії, яка перебуває у стані ліквідації?
0 +1 -1
Alina Админ. спросил 3 года назад

Страхова компанія А подала на мене позов про відшкодування шкоди від ДТП,яка відбулось по моїй вині. Штраф, згідно заключення суду про порушення  був оплачений. На момент ДТП в мене був поліс цивільного страхування компанії Б (про що можно переконатись із витягу ЄЦБД МТСБУ) Компанія Б на даний момент в стадії ліквідації(призначена тимчасова адміністрація). Пройшов вже рік часу, через що в мене не зберігся ані страховий поліс(старий) ані повідомлення компанії про ДТП. Яким чином я можу отримати з архіву страхової компанії Б копії цих документів, якщо філіалу у моєму місті (Львів) вже немає, а у іншому місті (Киїів) призначений тимчасовий адміністратор. Документи мені потрібні для того,щоб компанія А переадресувала свій позов до компанії Б. Адже компанія А вважає,що я не повідомила про ДТП…як мені довести зворотнє??

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.
1 ответ
0 +1 -1
Юрій УсмановЮрій Усманов Админ. ответил 3 года назад

Доброго дня, Аліно!

По-перше, на даному етапі потрібно написати заперечення на позов страхової компанії А до Вас і відправити його до суду, де повинна розглядатися по суті ваша справа. В такому запереченні вказати на те, що Ви належним чином, а саме протягом 3-х днів з моменту ДТП сповістили вашу страхову компанію Б про страховий випадок, а документи, в тому числі і повідомлення про ДТП, були відправлені у вашу страхову компанію. А тому, зважаючи на те, що ваша цивільно-правова відповідальність була застрахована, а також на те, що було належне повідомлення Вами власної страхової компанії, то і вимоги щодо відшкодування шкоди в межах страхової суми компанією А повинні пред’являтися до компанії Б.

Здається, що у вашому випадку, А, зрозумівши, що Б на стадії ліквідації, намагається хоч якось чи хоч з когось “збити” гроші.

ЦІКАВО ТАКОЖ:

По-друге, щодо полісу та повідомлення. Підтвердженням наявності полісу як раз і є ваш витяг з ЄЦБД МТСБУ. А щодо повідомлення, то у вашому випадку варто надіслати офіційний запит до ліквідованої страхової компанії Б щодо отримання копії (електронної копії на еmail) такого повідомлення. У них є 30 днів для відповіді на такий запит. Звичайно, що буде краще, якщо такий запит буде адвокатським запитом. З чим ми можемо вам і допомогти також.

Якщо будуть ще питання або знадобиться наша допомога зв’яжіться з нами за телефоном, що вказаний вгорі або ж напишіть нам у зворотньому зв’язку.

Дякуємо за звернення!