Вопросы / ответыРубрика: Трудове правоЯк отримати пільги на ДП по з/п, якщо я маю УБД?
Олексій Левенець Админ. asked 2 года ago

Влаштувався на державне підприємство, підприємство в ходить в УКРОБОРОНПРОМ тобто військове.
Маю УБД.
І так : “Про закон о статусі ветеранів війні  гарантії та їх соціального захисту ”
ВВРУ від 22.10.98 року  №45  Статтья 425
Цей документ, Стаття 12 пункт 18
“зі сплати податків, зборів, мита та інших платежів до бюджету відповідно до податкового та митного законодавства;”
Працюю 3 місяця але пільг не отримую. на руки отримую “рзрахунковий лист”
Питання будуть такі:
1.На яких підприємство не діє пільги?
2. Які самі пільги, тобто на що?
(единий соц взнос, профсоюз взнос, військовий сбор, налог на доход фіз. ліц.)
3.  чи може складати 3% пільг?( 3% у пенсійний фонд)
4. Які ричаги задіяти у разі затягування в оформленні документів співпрацівниками підприємства (бухалтерія, та юрист)
5. Чи можуть відшкодувати або повернути\перерахувати гроші до заробітної плати у випадку, коли все буде оформлено.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.
1 ответ
Юрій УсмановЮрій Усманов Админ. answered 2 года ago

Доброго дня, Олексію!
На жаль, відсилка закону, про який Ви кажете, до митного і податкового законодавства так і залишається для учасників АТО відсилкою, яка не підтверджується пільгами у самому податковому законодавстві.
Чинне Податковий кодекс зазначає, що, до прикладу, учасники бойових дій під час Другої світової війни мають підвищені розміри податкових пільг. Але такі пільги не передбачені для сучасних героїв країни – ті воїни, що брали участь у проведенні АТО.
Наразі у Верховній Раді України ідуть переговори щодо внесення таких змін до законодавства, адже захисники України, які захищають наше з Вами мирне життя та територіальну цілісність України на Донбасі, повинні мати такі ж пільги.
На даний момент Ви можете скористатись податковою соціальною пільгою за умови, що ваш доход не перевищує 1710 гривень на місяць. В такому разі Ви маєте право з суми вашої зарплати відняти податкову пільгу у розмірі 609 гривень (на даний момент), і тільки на суму, що залишиться буде накладений податок на дохід. Тобто в кінцевому результаті Ви будете отримувати зарплату вищу, ніж тепер, якщо будете використовувати таку податкову соціальну пільгу.
Для отримання такої пільги Ви повинні написати заяву на ім’я вашого роботодавця на бажання отримувати таку пільгу.
 
Дякуємо за звернення!