Вопросы / ответыРубрика: Земельне правоЯк отримати земельну ділянку для індивідуального садівництва?
0 +1 -1
Олена спросил 2 года назад

Доброго дня, підскажіть будь-ласка, я подала заяву про надання розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,1 га для індивідуального садівництва за межами населеного пункта Іванівської сільської ради Житомирського району до Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області. Мені прийшла відповідь, що зазначена земельна ділянка відноситься до категорії земель – не встановлена і не в їх компетенціїї приймати рішення щодо розпорядження землями не встановленої категорії. Що ви порадите мені робити і до яких уповноважених органів з цього питання звертатися і чи не є це зввичайною відмовкою аби не надавати цю земельну ділянку. Дякую.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.
1 ответ
0 +1 -1
Юрій УсмановЮрій Усманов Админ. ответил 2 года назад

Доброго дня, Олено!
Насправді, ви праві, ззовні виглядає це простою відпискою. Земельний кодекс України встановлює 9 категорій земель, земель “невизначеного” призначення в законодавстві нема. Тому, якщо земля знаходиться за межами н/п, то її розпорядженням займається Держгеокадастр.

Можна спробувати написати скаргу на ім’я начальника Кадастру про некомпетентну відповідь на ваш запит. Це буде дієвим заходом. Або спробувати подати заяви на приватизацію в інші села/міста тощо.
Дякуємо!