Вопросы / ответыРубрика: Кримінальне правоЯк правильно подати заяву про крадіжку?
0 +1 -1
nastja Админ. спросил 4 года назад

Крадіжка відбулась півтора місяці назад. Вкрав (родич) за відсутності дорослих в будинку дорогий велик Felt та зник, відсутній мобільний зв*язок(за його номером тел +38093280****), де проживає невідомо, в соціальних мережах не відповідає- було відправлено йому попередження (але онлайн буває вк). Сусідка намагалась мені зателефонувати в момент крадіжки(вона бачила, і навіть говорила чому він бере чужу річ….). Надіялась, що поверне можливо,… але ніхто йому не дозволяв, і з ним я не спілкувалась. маю намір писати заяву в міліцію, як це зробити корректно, щоб притягнути до відповідальності(скоріш за все велик він продав). як відшкодувати вартість велосипеда…що робити?
(Велик був під замком)
P.S/ можливо потрібна ще інформацію дописати, скажіть що, напишу. Буду дуже вдячна за пораду.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.
1 ответ
0 +1 -1
Юрій УсмановЮрій Усманов Админ. ответил 4 года назад

Доброго дня, Анастасія!
Раніше ми писали ТУТ: https://www.pravoconsult.com.ua/yak-pravylno-podaty-zayavu-v-militsiyu-pro-vchynennya-zlochynu/ і ТУТ: https://www.pravoconsult.com.ua/yak-sklasty-zayavu-pro-zlochyn-v-militsiyu-i-ne-otrymaty-vidmovu/ про те, як правильно написати заяву в міліцію про вчинений злочин.
Про відшкодування вартості велосипеду, що був вкрадений, Ви можете заявити прямо в залі судового засідання в суді, який буде розглядати вашу справу по крадіжці.
Якщо Ви впевнені, що злочин саме ваш родич, інші засоби щодо владанання конфлікту не допоможуть, то сміливо йдіть у міліці. і пишіть заяву про вчинення злочину. Обов’язково візьміть виписку з журналу реєстрацій заяв, ким була прийнята заява, якого числа і т.д.
Дякуємо за звернення!