Вопросы / ответыРубрика: Земельне правоЯк приватизувати земельну ділянку?
0 +1 -1
43 sepulcrorum Админ. спросил 4 года назад

Я мешканець міста Києва(прописка м. Київ) працювавши на заводі отримав квартиру, котру і приватизував. Питання: чи можу отримати у користування земельну ділянку під будівництво у селі не маючи прописки у цьому ж селі? Чи вважається, що я використав своє право на безкоштовну приватизацію, приватизувавши квартиру у місті? Якщо для отримання земельної ділянки під будівництво треба прописка того села, де бажаю будуватися, то скільки років треба бути прописаним?

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.
1 ответ
0 +1 -1
Юрій УсмановЮрій Усманов Админ. ответил 4 года назад

Доброго дня!
Так, Ви маєте право набути право ВЛАСНОСТІ на земельну ділянку незалежно від того, де зареєстроване ваше постійне місце проживання.
Ваше право на безкоштовну приватизацію не було вичерпане, адже раніше Ви не приватизовували земельні ділянки в передбачених законодавством межах, про які ми писали тут: https://www.pravoconsult.com.ua/bezoplatna-zemel-na-dilyanka-dlya-kozhnogo-gromadyanina-ukrayini.
Прописка (реєстрація постійного місця проживання) не потрібна для безкоштовного отримання з/д, адже закон зазначає, що будь-який громадянин україни має право на безкоштовну приватизацію землі в межах, передбачених в законодавстві. Про реєстрацію за місцем знаходженням земельної ділянки закон не говорить ані слова.
Дякуємо за питання!