Вопросы / ответыРубрика: Адміністративне правоЯк винну особу притягнути до кримінальної відповідальності?
0 +1 -1
Аноним спросил 4 года назад

Доброго дня.В мене інваліда і в моеї матері(83 роки) влада Рівного вкрала квартиру за змовою з іншими особами.Хоча в нас і е ордер на квартиру(але тільки копія)бо ордер вкрали, і ми проживали і маем право виписуватись і прописуватись коли хочем.Але за час нашої відсутності видали ордер іншим особам,які хоть і були прописані,але права на вселення не мали,так як не мали ордер,так ще і підробили договір типовий на мого батька від 03.01.2006 року,що він уклав, а він не міг,так як помер ще в 1997 році.і ніякі звернення ні в прокуратуру ні в міліцію вже 8 років нічого не дали.Де ж видно,щоб вони своїх садили.І немае надії,шо і зараз щось поміняеться.Якщо б Ви дали мені зразок заяви в міліцію про квартиру і підроблений договір,щоб по новому написать в міліцію,щоб їх притягнули до кримінальної відповідальності.Якщо треба,то вишлю документи. Що можете порадити?

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.
1 ответ
0 +1 -1
Юрій УсмановЮрій Усманов Админ. ответил 4 года назад

Шановний Володимире, відповідаємо на ваше питання.
Для початку ознайомтеся зі статтею, яку ми писали з приводу, як написати заяву в міліцію, ТУТ.
Окрім міліції Ви можете звернутися до прокуратури з питання повернення вашої квартири та притягнення винних до відповідальності.
Ваше завдання – саме повідомити правоохоронні органи про злочин. Тобто вирішальне значення має саме повідомлення, а не правильність написання такої заяви! Вам потрібно не просто повідомити органи чи звернутися до нього (!!!), а ПОДАТИ ЗАЯВУ ПРО ВЧИНЕННЯ ЗЛОЧИНУ, прослідкувати, щоб таку заяву зареєстрували! Тобто ви приходите в міліцію чи прокуратуру і говорите, що хочете подати заяву про вчинення кримінального правопорушення!
В такій заяві пишете суть порушених ваших прав, все, що стосується неправомірності відібрання у вас квартири.
Не забудьте головне, щоб вам видали виписку, яка підтверджує те, що ви заявили про вчинення правопорушення, в якій вказується номер кримінального провадження, дата надходження повідомлення, прізвище та ініціали заявника або потерпілого, дата внесення в ЄРДР, орган, що здійснює досудове розслідування, правова кваліфікація і фабула можливого злочину.
Ви не повинні кваліфікувати попередньо злочин чи робити якісь юридичні дії. Це робота працівників міліції чи прокуратури!
Будуть ще питання, обов’язково пишіть!