Вопросы / ответыРубрика: Податкове правоЯка процедура сплати податку в Україні на дохід за кордоном (сезонні роботи)?
Олена Килимник Админ. asked 2 года ago

Працююю на сезонній роботі в ЄС (збір гороху), перейшла на новий вид оподаткування, за яким в цій країні не знімається податок, а маю сплатити в Україні. Незнаю в якому розмірі, в які терміни і на яких умовах.
Буду дуже вдячна за допомогу.
З повагою, Олена.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.
1 ответ
Юрій УсмановЮрій Усманов Админ. answered 2 года ago

Доброго дня, Олено!
Відповідно до п. 162.1 ст. 162 Податкового кодексу Ви повинні сплачувати податок на дохід фізичних осіб. Наразі він складає 15% від такого доходу.
У річній податковій декларації, яку ви подаєте до 1 травня наступного за звітнім періодом, ви вказуєте суму доходу, що ви отримали за весь рік, а також вказуєте дохід, який отриманий вами не в Україні і на який вже був накладений податок іноземної держави, а тому ви не повинні платити такий податок двічі. Але для підтвердження сплати вами податку в іншій державі ви повинні надати в ДФС довідку про суму сплачених податків, відомості про об’єкт і базу оподаткування. Суму податку, якщо платите, Ви сплачуєте самостійно до 1 серпня наступного року за звітнім. 
Податкову декларацію Ви повинні подавати самостійно, поштою з описом вкладення чи за допомогою мережі Інтернет, але з використанням електронно-цифрового підпису.
Дякуємо за звернення!