Вопросы / ответыРубрика: Адміністративне правоЯке місце проживання у нерезидента?
леонід asked 1 год ago

яку ” адресу проживання “повинен вказати у заяві до державних органів україни нерезидент громадянин україни ,який постійно проживає за кордоном та тимчасово прибув до україни, місце фактичного проживання за кордоном чи достатньо вказати на консульский облік у консульській установі?

Чи являється відмітка консульского обліку доказом адреси постійного проживання при подачі заяви у державні органи України?

1 ответ
Юрій УсмановЮрій Усманов Админ. answered 1 год ago

Доброго дня, Леоніде!
Ст. 29 Цивільного кодексу України зазначає, що місцем проживання є будинок, квартира, приміщення, придатне для проживання, де ви проживаєте постійно, переважно або тимчасово.
Тому, на мій погляд, Ви можете вказати місце вашого фактичного проживання за кордоном. Але, щоб отримати відповідь на вашу заяву до держорганів, вам варто вказати місце вашого перебування в Україні, де ви тимчасово проживаєте.
Якщо потрібно десь доказати, що ви проживаєте за певним адресом, то, так, це може бути відмітка з консульського обліку.
Дякуємо за звернення!