Вопросы / ответыРубрика: Податкове правоЯкі податки сплачуються при укладення такого договору між родичами (батьком і дочкою)?
Посетитель сайта asked 2 года ago

Доброго дня, проконсультуйте будь ласка щодо договору безкоштовноі ренти обєкту нерухомості, зокрема які податки сплачуються при укладення такого договору між родичами (батьком і дочкою)?

1 ответ
Юрій УсмановЮрій Усманов Админ. answered 2 года ago

Шановна Олександра, дякуємо за звернення!
Відповідаємо на ваше питання.
Частина 2 статті 734 Цивільного кодексу України зазначає, що до відносин безоплатної ренти застосовуються положення про договір дарування.
За договором дарування від сплати податку на дохд звільняються тільки родичі першого порядку: дружина, чоловік, діти, батьки. Тобто Ви не повинні платити подібний податок.
Олександра, нещодавно ми писали про підводні камені договору дарування, буде корисним Ваше ознайомлення з цими матеріалами ТУТ.
Будуть ще питання, обов’язково пишіть!