Вопросы / ответыРубрика: Цивільне правоЯким чином можна успадкувати квартиру?
0 +1 -1
Аноним спросил 4 года назад

Доброго вечора!Підкажіть,будьласка,яким чином можна успадкувати квартиру,якщо спадкодавець помер і не приватизував її.Квартира знаходиться на балансі міської ради.Він проживав там 30 років сам ,нікого не приписував і не мав ні дружини, ні дітей.Залишилася хіба рідна сестра.Вона знайшла тільки його ордер на вселення в квартиру.Якщо це реально,то які потрібні документи і чи потрібні тоді послуги адвоката.Дякую за відповідь.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.
1 ответ
0 +1 -1
Юрій УсмановЮрій Усманов Админ. ответил 4 года назад

Дякуємо за звернення, Василю!
Відповідаємо на ваше питання.
Успадкувати одразу таку квартиру неможливо, дана квартира є комунальною і належить місцевій громаді. Ваш спадкодавець не був власником квартири, він був квартиронаймачем, тому про спадкування даної квартири не може бути розмови, оскільки предметом спадкування не може бути те, що не належало померлому на праві власності.
Лише в судовому порядку можливо визначити право користування даною квартирою (якщо припустити, наприклад, що ви там жили більше року). Можливо, є ще певні тонкощі, які потрібно виявити, оглянувши документи на квартиру. Тому консультація у адвоката в будь-якому разі стала б в нагоді!
Будуть ще питання, обов’язково пишіть!