Якщо дружина чи родич оформить будівлю на своє ім’я, то як мені потім переоформити її на себе?

»Якщо дружина чи родич оформить будівлю на своє ім’я, то як мені потім переоформити її на себе?
Якщо дружина чи родич оформить будівлю на своє ім’я, то як мені потім переоформити її на себе?
Вопросы / ответыРубрика: Адміністративне правоЯкщо дружина чи родич оформить будівлю на своє ім’я, то як мені потім переоформити її на себе?
0 +1 -1
Аноним спросил 4 года назад

Добрий день! Опишу вам ситуацію. Я приймав участь в аукціоні на право купівлі будівлі. Оскільки я запропонував найбільшу суму, то щоб стати її повноцінним власником потрібно було на протязі двох банківських днів оплатити кошти за дану будівлю. Я відмовився це зробити, оскільки розміркувавши вирішив що ціна завищена для мене. Тепер аукціон відбудеться повторно, і буде продаватися вже за менші кошти, але я вже не маю права брати в ньому участь. За мене це зробить дружина чи родич! Питання1: Якщо дружина чи родич виграє аукціон,чи можу я відразу оформити будівлю на себе, незважаючи на те, що участь в аукціоні брала інша особа? Питання2: Якщо дружина чи родич оформить будівлю на своє ім’я, то як мені потім переоформити її на себе, і як мені сплатити найменший податок за придбане майно?

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.
1 ответ
0 +1 -1
Юрій УсмановЮрій Усманов Админ. ответил 4 года назад

Доброго дня, Петре!
Для правильної відповіді на ваше питання бракує дещо інформації. Який це був аукціон? Хто проводив? Яке майно, чи заставлене воно?