Вопросы / ответыРубрика: Адміністративне правоЯкщо дружина чи родич оформить будівлю на своє ім’я, то як мені потім переоформити її на себе?
0 +1 -1
Аноним спросил 4 года назад

Добрий день! Опишу вам ситуацію. Я приймав участь в аукціоні на право купівлі будівлі. Оскільки я запропонував найбільшу суму, то щоб стати її повноцінним власником потрібно було на протязі двох банківських днів оплатити кошти за дану будівлю. Я відмовився це зробити, оскільки розміркувавши вирішив що ціна завищена для мене. Тепер аукціон відбудеться повторно, і буде продаватися вже за менші кошти, але я вже не маю права брати в ньому участь. За мене це зробить дружина чи родич! Питання1: Якщо дружина чи родич виграє аукціон,чи можу я відразу оформити будівлю на себе, незважаючи на те, що участь в аукціоні брала інша особа? Питання2: Якщо дружина чи родич оформить будівлю на своє ім’я, то як мені потім переоформити її на себе, і як мені сплатити найменший податок за придбане майно?

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.
1 ответ
0 +1 -1
Юрій УсмановЮрій Усманов Админ. ответил 4 года назад

Доброго дня, Петре!
Для правильної відповіді на ваше питання бракує дещо інформації. Який це був аукціон? Хто проводив? Яке майно, чи заставлене воно?