Вопросы / ответыРубрика: Земельне правоЯкщо я вже скористався правом на безоплатне отримання земельної ділянки, чи можна документи оформити на дружину, або батьків?
0 +1 -1
Аноним спросил 4 года назад

Добрий день! Скажіть, будь ласка,якщо я вже скористався правом на безоплатне отримання земельної ділянки, чи можна документи оформити на дружину, або батьків?
Дякую!

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.
1 ответ
0 +1 -1
Юрій УсмановЮрій Усманов Админ. ответил 4 года назад

Доброго дня, Тарасе!
Як ми писали раніше ТУТ, Ви маєте право отримати з державної і комунальної власності в приватну безкоштовно одну з 6-ти категорій земель в межах, які передбачені Земельним кодексом.
При чому ПО КОЖНОМУ з цих випадків громадянин України може отримати землю лише один раз на протязі життя. Тобто, якщо ви вже реалізували своє право на безкоштовне отримання земельної ділянки для ведення садівництва, наприклад, то можете повторно його реалізувати і для отримання землі для дачного будівництва і так далі.
І кожен член вашої родини, як і будь-який громадянин України, може реалізовувати таке право! Тобто і на вашу дружину, і на бітьків на кого-завгодно можна оформити земельні ділянки в межах норм, що зазначені вище!