гроші та кредит

Сьогодні все більше фірм, які пропонують гроші та кредит без відсотків. Проте, такі, на перший погляд, “вигідні” організації мають ряд слизьких моментів, на які клієнт не завжди зверне увагу, а їх представник не розголосить.

Продовжуючи тему “кредитування” в попередній статті, а саме «Чому банківське кредитування фізичних осіб під 0% нахабна брехня?», сьогодні ми розкажемо про підводні камені організацій, які надають швидкі гроші та кредит.

ЦІКАВО ТАКОЖ:

Отже, подібні організації, які надають гроші та кредит, фінансові послуги щодо видачі швидкого кредиту на невеликі суми за фіксовану плату. При цьому за їх умовами часто ви не можете погасити борг частинами, а повинні будете повернути всю суму одразу.

Так, якщо з якої-небудь причини ви не зможи повернути суму в строк, за вашим зверненням і за умови внесення плати за користування кредитом, вам можуть продовжити термін користування грошовими коштами, нарахувавши ще раз плату за таке користування.

гроші та кредит

Таким чином, сума вашої заборгованості збільшується і збільшується.

Причому, розмір плати за користування кредитними коштами досить великий і в рази перевищує процентну плату за кредитом, наданим банком.

Якщо ж ви не повертаєте суму і не звертаєтесь за продовженням терміну користування грошовою сумою, Вам буде нарахований штраф за кожен день прострочення виплати.

Щоб наочно показати “особливості” кредитування в подібних організаціях, ми вирішили надати приклад декількох відомих юридичних осіб.

Як “вигідно” дають гроші та кредит?

1) Одна з найпоширеніших мереж компаній “Швидко гроші” пропонує наступні умови: надання грошових сум в розмірі від 400 до 3000 грн. на строк від 7 до14 днів. Умови видачі “кредиту” дуже вигідні: необхідно надати оригінал паспорта і ІНН; мати постійний трудовий дохід; вік позичальника повинен складати від 18 до 60 років.

Виходячи з інформації, наданої на сайті цій компанії, плата за користування грошовими коштами в тиждень складає 14%, в місяць – 56%, в рік – 672%! Штраф за прострочення виконання зобов’язань в день дорівнює 36 грн.

2) Наступна мережа швидких кредитів “Твої гроші” пропонує отримати від 300 до 2000 грн. на строк від 7 до 16 днів. Умови отримання необхідної грошової суми: наявність постійного доходу; проживання або робота в місті, в якому ви бажаєте отримати гроші та кредит; віковий критерій – від 21 до 60 років.

Ця компанія дозволяє повертати суму частинами в межах на початку обумовленого строку повернення кредиту. Проте, після часткового погашення кредиту ви не зможете пролонгувати (продовжити дію) договір, повернувши лише плату за користування кредитом. Плата за користування кредитом в місяць складає 60%, а в рік – 720%.

3) Ще одна мережа компаній “Ваша готівочка”. Умови надання: гроші надаються в тому ж місті (чи області), де ви мешкаєте; необхідно мати постійний офіційний або неофіційний дохід; вік повинен складати від 21 до 70 років; надати оригінал паспорта і ІНН, а для пенсіонерів – пенсійне посвідчення.

“Ваша готівочка” надає гроші та кредит в розмірі від 200 до 5000 грн. на строк до 16 днів. Розмір плати за користування кредитом в день складає 2, 075%, в рік – 757%.

гроші та кредит

Крім того, з’явився ще один тип установ, що надають кредити, які називають себе “кредитними центрами”, “кредитними маркетами” і так далі. Такі організації надають кредити для різних цілей, іноді надають також послуги із страхування і рекредитованию.

Буде цікаво:  «Вакцинація дітей: чи можна відмовитись від щеплення та які наслідки?»

Кредитування відбувається під невеликий відсоток, проте ви так само додатково оплачуєте “внесок до фонду учасників”, страховий внесок і плату за юридичний супровід.

Фактично ці організації займаються тим, що замість вас підшукують для вас банк, який надасть гроші та кредит.

Проте, такі пошуки можуть займати місяці, але вам доведеться відразу вносити місячну плату, інакше будь-які пошуки кредиту для вас припиняться, а можливо навіть і не почнуться.

РЕКОМЕНДУЄМО ТАКОЖ:

У судовій практиці відомі випадки великого шахрайства, коли клієнт вже більше 6 міс. вносить платежі, за той кредит, якого ще навіть не отримав! При цьому, якщо Ви подібні виплати припините, кредитна організація почне нараховувати штрафні санкції, а після притягне колекторну компанію для виконання, на їх думку, вашого “боргу”.

Крім цього, остерігайтесь кредитування в іноземній валюті, адже в Україні курс валют не впливає на договір кредитування!

Як захиститися?

Заходи, щоб убезпечити себе від шахраїв:

  • Уважно вивчите договір. Якщо які-небудь пункти вам не зрозумілі або викликають сумнів, попросіть зразок договору, ознайомтеся з документом вдома, проконсультуйтеся з фахівцями. Якщо ж вам не дозволяють взяти зразок договору для ознайомлення – це поганий дзвіночок надійності такої організації та привід для побоювання;
  • Ні за яких умов не платіть кредиторові нічого в якості передоплати;
  • Не залишайте консультантам свої документи;
  • Вимагайте надати вам юридичні документи, що дозволяють перевірити законність діяльністі цієї організації.

Не дайте себе обдурити!

Про швидкі кредити та схеми кабальних відсотків на відео:


Корисний матеріал? Оцініть:

Зовсім не файноНе файноНе дуже файноФайноДуже файно 6 4,33 з 5

Є питання? Натисніть нижче "ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ"!

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Знайшли помилку? Виділіть її і натисніть Ctrl+Enter

Підпишіться на юридичні СЕКРЕТИ поштою!
ПІДПИСАТИСЬ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

About the Author:

Юрій Усманов
Юрист, засновник проекту “Правова Консультація”, м.Харків.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.