«Сільське господарство України: великий крок до процвітання держави»

»»«Сільське господарство України: великий крок до процвітання держави»
сільське господарство України

“В 2014 року сільськогосподарське виробництво зросло на 2,8% в порівнянні з 2013 роком”

Якщо сьогодні дивитися на економічний стан нашої держави, то можна прослідити цікаву річ, що зараз тільки сільське господарство України показує більш-менш нормальні результати роботи. В умовах, коли промисловість, будівництво і торгівля за результатами 2014 року показують однозначне падіння, сільське господарство України фіксує зростання.

За підсумками 2014 року індекс сільськогосподарського виробництва показував зростання на 2,8% в порівнянні з 2013 роком. Хоча за підсумками 2013 року зростання індексу сільськогосподарського виробництва було на рівні 13,6%. Але нехай буде хоч би таке зростання, чим взагалі ніякого. Це офіційні показники Державної служби статистики, де пораховано сільськогосподарське виробництво без урахування Криму.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Що ж забезпечило зростання сільського господарства України?

Як не складно здогадатися, передусім, великі с/г компанії. Індекс зростання с/г виробництва бізнес-структур за 2014 року склав 3,9%, що ж до приватних господарств, то там зростання було всього 1,9%. Для нормальної роботи с/г бізнесу потрібні і гроші, і техніка, і технології. А приватні сільські господарства, на жаль, цього часто просто не мають.

За підсумками 2014 року було зібрано зерна 63,8 млн. тонн, що на 2,4% більше, ніж минулого року. Це зростання в основному було забезпечене за рахунок збільшення збору пшениці і ячменю. Проте об’єми вирощування кукурудзи зменшилися на 7,8% і насіння соняшнику на 7,7%. В цілому, це правильно. Бажано дати можливість с/г землі відпочити від кукурудзи і соняшнику. Щоб не перестаралася.

сільське господарство україни

“Зростає і тваринництво, але разом з тим зростають і ціни на тваринну продукцію через ціни на корми”

У 2014 році на 44% виросло виробництво цукрового буряка, так що цукру буде в Україні достатньо. На експорт цукор Україна майже не продає. Дуже він у нас дорого виходить в порівнянні з тростинним цукром. Тому цукор це, передусім, для нас самих.

За темою:  «Как медицинский юрист защитит вас от нерадивых врачей?»

На 8,4% виросло виробництво картоплі. На 2,6% виріс збір урожаю всіх овочів. До речі, на овочі в Україні спостерігається тенденція падіння цін. Це у будь-якому разі дає можливість більшій частині населення пережити або, точніше, вижити в умовах кризи. Хоч би таким способом вирішити проблему харчування в Україні.

Виробництво м’яса за підсумками 2014 року виросло на 4,3%. В основному за рахунок м’яса птиці. Хоча і ціни на м’ясо в Україні в 2014 році виросли істотно, на ту ж птаху більше ніж на 25%. Що поробиш, дешеве м’ясо складно зробити при дорогих кормах, а корми не бувають дешевими при такому курсі долара і цінах на паливо. Замкнутий круг виходить.

Виробництво яєць в 2014 році виросло на 4,3% в порівнянні з 2013 роком. А ось виробництво молока фактично залишилося на тому ж рівні. В основному за рахунок зниження експорту молочної продукції в Росію. Так багато самій Україні молока не потрібно.

Які подальші перспективи?
сільське господарство України

“Виробництво і продаж зерна на експорт стає одним з головних джерел вливання валюти в країну”

 Треба дочекатися весни, засіяти поля і вже тоді думати про новий урожай. Але вже і зараз зрозуміло, що для України виробництво і продаж зерна на експорт стає головним джерелом вливання валюти в країну. Уся надія на зерно.

За темою:  «Як законно ігнорувати запити Державної фіскальної служби?»

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

І дуже сподіваємося, що ціни на зерно не впадуть так сильно, як ціни на нафту. Бо у світі йде негативна тенденція зниження цін на продукти харчування у зв’язку з падінням цін на нафту. А якщо згадати, що головними покупцями нашого зерна є арабські країни, то у наших експортерів можуть бути труднощі.

Що ж до виробництва продукції тваринництва, то, швидше за все, в 2015 році його показники знижуватимуться, оскільки поголів’я тварин в Україні зменшилося. Великої рогатої худоби за підсумками 2104 року стало на 3,4%, свиней на 1,9% і навіть птахів на 1% менше. Раніше у нас поголів’я птахів тільки зростало.

Починаємо знижувати обороти. Багато в чому правильно. В Україні так багато м’яса, яєць і молока продати нереально, як виробляє українське тваринництво, тому активний покупець нашого м’яса і молока – ринок СНД, який поступово для нас закривається. Тому і немає сенсу активно розвивати тваринництво. Виростити вже мало, треба ще і вдало продати.

Як кажуть, тримаємо кулаки за наше сільське господарство України, багато надій покладається саме на нього. Україна стає державою, яка годує світ, і за рахунок цього живе. Благо землі у нас для виробництва с/г продукції вистачає. Єдине, що треба, так це щоб вона була в надійних руках.

Про досягнення сільського господарства України в 2014 році з уст прем’єр-міністра:

Корисний матеріал? Оцініть зірочками:

Зовсім не файноНе файноНе дуже файноФайноДуже файно 2 4,50 з 5

Є питання? Натисніть нижче "ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ"!

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Підпишіться на «НОВИНИ» або канал «TELEGRAM» та станьте генієм юриспруденції!

Знайшли помилку? Виділіть її і натисніть Ctrl+Enter

2016-11-19T22:11:45+00:00 Tags: |
Юрій Усманов
Юрист, засновник проекту “Правова Консультація”, м.Харків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.

Send this to friend

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: