акцизний збір, б/у авто, акцизний збір на авто

В кінці 2018 року ВР України нарешті прийняла закон, яким зменшила акцизний збір на нові і б/у автомобілі, які ввозяться в Україну.

Через девальвацію гривні українському покупцю зараз стало ще важче придбати новий імпортний автомобіль. Також існує складність і з купівлею імпортних б/у авто, у зв’язку з тим, що акцизний збір непомірно великий (ціна стає неконкурентноздатною).

ЦІКАВО ТАКОЖ:

До цих обставин особливо добре пристосувалися жителі прикордонних областей, які купують автомобілі в Європі і використовують їх в нашій країні, не сплачуючи податки. Найбільш часто використовуваною схемою є тимчасове ввезення ТЗ нерезидентами і його використання в митному режимі транзиту.

Після ухвалення цього закону, розмитнення нового і б/у авто повинне подешевшати в рази, як заявляють автоконсалтингові аналітики.

акцизний збір

Мета ухвалення Закону – зменшити акцизний збір та інші податки, рішення вищезгаданих проблем і впорядковування процедури продажу б/у авто.

До речі, зручний калькулятор розрахунку розмитнення авто можна знайти тут: https://goo.gl/X5btHJ

Прогнозується, що ухвалення Закону стимулюватиме офіційних дилерів запустити повноцінний трейдинг вживаних транспортних засобів.

Щодо критики стосовно скасування акцизу на б/у авто дивіться на відео нижче: