«Скасовано акцизний збір на б\у авто! Купуй автомобіль дешево!»

»»«Скасовано акцизний збір на б\у авто! Купуй автомобіль дешево!»
акцизний збір, б/у авто, акцизний збір на авто

“Скасування акцизу зменшує 170% навантаження при купівлі б/у авто”

РЕКОМЕНДУЄМО ТАКОЖ:

12 квітня 2016 року Кабмін вніс законопроект у ВР, яким скасовується акцизний збір на б/у автомобілі. За вже наявної значної кількості депутатів, які підтримують такі зміни, цілком вірогідно, що незабаром Верховна Рада України прийме цей закон та зробить можливим для українців купувати б/у авто значно дешевше.

У нашій країні податкове навантаження на нові транспортні засоби (далі – ТЗ) складає всього 47%, а на колишнього вживання – цілих 170%. Такі акцизні збори є непропорційно високими.

ЦІКАВО ТАКОЖ:

Через девальвацію гривні українському покупцю зараз стало ще важче придбати новий імпортний автомобіль. Також існує складність і з купівлею імпортних б/у авто, у зв’язку з тим, що акцизний збір непомірно великий (ціна стає неконкурентноздатною).

До цих обставин особливо добре пристосувалися жителі прикордонних областей, які купують автомобілі в Європі і використовують їх в нашій країні, не сплачуючи податки. Найбільш часто використовуваною схемою є тимчасове ввезення ТЗ нерезидентами і його використання в митному режимі транзиту.

Після ухвалення цього законопроекту, розмитнення б/у авто повинне подешевшати в рази, як заявляють автоконсалтингові аналітики.

Якщо раніше ПДВ, що накладається на автомобіль з двигуном 1,5 л., складав 3160 євро, то після набуття Закону чинності – складе всього 110-115 євро.

Мета ухвалення Закону – скасування акцизного збору, рішення вищезгаданих проблем і впорядковування процедури продажу б/у авто.

Прогнозується, що ухвалення Закону стимулюватиме офіційних дилерів запустити повноцінний трейдинг вживаних транспортних засобів.

Щодо критики стосовно скасування акцизу на б/у авто дивіться на відео нижче:

2016-11-19T22:11:40+00:00 Tags: |
Юрій Усманов
Юрист, засновник проекту “Правова Консультація”, м.Харків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.