Ви можете прямо зараз зайнятись улюбленою справою навіть не виходячи з дому

“Ви можете прямо зараз зайнятись улюбленою справою навіть не виходячи з дому!”

Випікання – ваше давнє хоббі? Чи ви тільки відкрили в собі новий талант, але ваші друзі і знайомі захоплюються вашими кондитерськими виробами?

Тоді, можливо, саме час замислитись над відкриттям кондитерського власного бізнесу.

На сьогоднішній день, завдяки інтернету і, як наслідок, новим тенденціям на ринку послуг, популярності набувають так звані «домашні кондитерські», і ви можете зайнятись улюбленою справою навіть не виходячи з дому.

Відсутність потужних промислових обсягів, необхідності витрачатись на оренду та організацію вітрини, а також сплачувати заробітну плату робітникам, дозволить вам цілком зосередитися на своїх кондитерських виробах та зробити їх по-справжньому домашніми, що неодмінно оцінять споживачі.

КРОК 1

Перш за все вам треба буде зареєструватись в якості фізичної особи – підприємця.

Для цього слід звернутись до органу державної реєстрації, який знаходиться при виконавчих комітетах міської ради (в містах обласного значення) або при районних держадміністраціях (Київ, Севастополь) за місцем проживання. Державному реєстраторові слід буде надати наступні документи:

  1. Заповнена реєстраційна картка на проведення державної реєстрації фізичної особи – підприємця
  2. Копія ідентифікаційного коду особи, що займатиметься підприємництвом
  3. Чек, що підтверджує внесення реєстраційного збору за проведення державної реєстрації фізичної особи – підприємця (наразі це 34 грн).

Якщо ви ще не досягли 18 років, але вам вже є 16 і ви маєте бажання створити власний бізнес, слід надати реєстратору додатково нотаріально посвідчену письмову згоду батьків чи осіб, що їх замінюють. Жодних інших документів для реєстрації надавати не потрібно!

КОРИСНА ПОРАДА: навіть якщо ви впевнені, що як приватний підприємець будете займатись тільки одним видом діяльності, рекомендується обрати додатково ще декілька видів.

КРОК 2

money

“При загальному оподаткуванні податкова звітність буде значно спрощена!”

Другим кроком стане визначення системи оподаткування, за якою вам буде вигідно працювати.

У випадку домашньої кондитерської чи пекарні рекомендується загальне оподаткування, при якому податок не буде залежати від одиниць реалізованої вами продукції, але і механізм податкової звітності буде значно спрощений.

За темою:  «Качественное юридическое сопровождение бизнеса - какое оно?»

Детальнішу інформацію про податки ви зможете отримати абсолютно безкоштовно в місцевому відділені Податкової служби України.

КРОК 3

Третім кроком до вашого солодкого власного бізнесу стане оформлення медичної книжки, де буде закріплена ваша спроможність займатись виробництвом кондитерської продукції за станом здоров`я.

Після оформлення всіх вищевказаних формальностей, ви можете сміливо реалізовувати свої витвори кулінарного мистецтва як через точки роздрібної торгівлі по домовленості з магазинами, так і безпосередньо через інтернет, створивши власний сайт та виконуючи торти на замовлення.

В цьому випадку, кошти, зекономлені на оренді, тощо, бажано направити на розробку та розкрутку сайту. Ціна подібних послуг коливається в залежності від регіону чи конкретного міста.

Бізнес дома

“Зараз ринок конкуренції серед виробників кондитерської продукції порівняно невеликий і налічує максимум 10-15 гравців!”

Слід зауважити, що зараз ринок конкуренції серед виробників подібної кондитерської продукції порівняно невеликий і налічує максимум 10-15 гравців.

Хоча кондитерська сфера більш ніж спроможна забезпечити стабільний дохід, вада кадрів та ідей для виробництва креативних тортів на тематичні вечори, весілля та дні народження, залишає багато вільних місць для підприємців. Тож все залежить від вашої фантазії та бажання.

Так чому ж ви ще не займаєтесь улюбленою справою? 🙂

Але слід пам`ятати, що авторитет, зароблений роками, втрачається за мить, а також що ви як виробник, несете правову і майнову відповідальність за здоров`я своїх споживачів і ваша продукція завжди повинна бути якісною та свіжою.

За темою:  «Земельная реформа в Украине — чего мы ждем от нее?»

Прекрасний приклад реалізованої мрії про домашню кондитерську на відео нижче: