домашня кондитерська, власний бізнес вдома

Випікання – ваше давнє хоббі? Чи ви тільки відкрили в собі новий талант, але ваші друзі і знайомі захоплюються вашими кондитерськими виробами. Тоді саме час замислитись, щоб відкрити власний бізнес вдома – домашня кондитерська!

На сьогоднішній день, завдяки інтернету і, як наслідок, новим тенденціям на ринку послуг, популярності набувають так звані «домашні кондитерські», і ви можете зайнятись улюбленою справою навіть не виходячи з дому.

ЦІКАВО ТАКОЖ:

Відсутність потужних промислових обсягів, необхідності витрачатись на оренду та організацію вітрини, а також сплачувати заробітну плату робітникам, дозволить вам цілком зосередитися на своїх кондитерських виробах та зробити їх по-справжньому домашніми, що неодмінно оцінять споживачі.

Домашня кондитерська: КРОК 1

Перш за все вам треба буде зареєструватись в якості фізичної особи – підприємця або ЮО (ТОВ, АТ).

Читайте також: Що вибрати: ТОВ чи ФОП? Державна реєстрація юридичних осіб

Для цього слід звернутись до органу державної реєстрації, який знаходиться при виконавчих комітетах міської ради (в містах обласного значення) або при районних держадміністраціях (Київ, Севастополь) за місцем проживання. Державному реєстраторові слід буде надати наступні документи:

  1. Заповнена реєстраційна картка на проведення державної реєстрації фізичної особи – підприємця
  2. Копія ідентифікаційного коду особи, що займатиметься підприємництвом
  3. Чек, що підтверджує внесення реєстраційного збору за проведення державної реєстрації фізичної особи – підприємця (наразі це 34 грн).

Якщо ви ще не досягли 18 років, але вам вже є 16 і ви маєте бажання створити власний бізнес, слід надати реєстратору додатково нотаріально посвідчену письмову згоду батьків чи осіб, що їх замінюють. Жодних інших документів для реєстрації надавати не потрібно!

КОРИСНА ПОРАДА: навіть якщо ви впевнені, що як приватний підприємець будете займатись тільки одним видом діяльності, рекомендується обрати додатково ще декілька видів.

КРОК 2

домашня кондитерська, власний бізнес вдома

Другим кроком стане визначення системи оподаткування, за якою вам буде вигідно працювати.

Якщо це домашня кондитерська чи пекарня, рекомендується загальне оподаткування, при якому податок не буде залежати від одиниць реалізованої вами продукції, але і механізм податкової звітності буде значно спрощений.

Буде цікаво:  «Невиплата заробітної плати: що робити і куди звертатися працівнику?»

Детальнішу інформацію про податки ви зможете отримати абсолютно безкоштовно в місцевому відділені Податкової служби України.

КРОК 3

Третім кроком до вашого солодкого власного бізнесу стане оформлення медичної книжки, де буде закріплена ваша спроможність займатись виробництвом кондитерської продукції за станом здоров`я.

Після оформлення всіх вищевказаних формальностей, ви можете сміливо реалізовувати свої витвори кулінарного мистецтва як через точки роздрібної торгівлі по домовленості з магазинами, так і безпосередньо через інтернет, створивши власний сайт та виконуючи торти на замовлення.

В цьому випадку, кошти, зекономлені на оренді, тощо, бажано направити на розробку та розкрутку сайту. Ціна подібних послуг коливається в залежності від регіону чи конкретного міста.

домашня кондитерська, власний бізнес вдома

РЕКОМЕНДУЄМО ТАКОЖ:

Слід зауважити, що зараз ринок конкуренції серед виробників подібної кондитерської продукції порівняно невеликий і налічує максимум 10-15 гравців.

Хоча кондитерська сфера більш ніж спроможна забезпечити стабільний дохід, вада кадрів та ідей для виробництва креативних тортів на тематичні вечори, весілля та дні народження, залишає багато вільних місць для підприємців. Тож все залежить від вашої фантазії та бажання.

Так чому ж ви ще не займаєтесь улюбленою справою? :)

Але слід пам`ятати, що авторитет, зароблений роками, втрачається за мить, а також що ви як виробник, несете правову і майнову відповідальність за здоров`я своїх споживачів і ваша продукція завжди повинна бути якісною та свіжою.

Прекрасний приклад реалізованої мрії про домашню кондитерську на відео нижче:


Корисний матеріал? Оцініть:

Зовсім не файноНе файноНе дуже файноФайноДуже файно 11 4,82 з 5

Є питання? Натисніть нижче "ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ"!

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Знайшли помилку? Виділіть її і натисніть Ctrl+Enter

Підпишіться на юридичні СЕКРЕТИ поштою!
ПІДПИСАТИСЬ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

About the Author:

Ірина Львова
Юрист, партнер проекту.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.

4 комментария

по хронологии
по рейтингу сначала новые по хронологии
1
Igor

Доброго дня!

Скажіть будь ласка, хто затверджує систему оподаткування і коли ставати на облік в податкові органи? Навіщо і де оформлюється медична книжка, щоб здійснювати таку діяльність?

2
Iryna

Доброго дня, Ігор!

Як фізична особа-підприємець, якщо ваш дохід не перевищує певних граничних норм, ви маєте певну свободу у виборі вигідного для вас режиму оподаткування. Стати на облік в податкових органах необхідно до початку підприємницької діяльності, інакше ваші дії можуть кваліфікуватись як утаємнення доходів. Для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування ви маєте подати до органу державної податкової служби заяву, у якій треба буде зазначити низку обов`язкових відомостей.

При реєстрації вас як фізичної особи-підприємця, ви автоматично стаєте на облік в податкові органи за вашим місцезнаходженням. Податковий орган має взяти вас на облік протягом 2 днів з моменту отримання всіх необхідних документів, але зазвичай цю процедуру здійснюють того ж дня у вашій присутності. Не забудьте також, що після реєстрації в податкових органах, Вам треба буде встати на облік в Пенсійному фонді.

Якщо Ви вирішили працювати в сфері громадського харчування, Вам доведеться пройти медогляд і отримати власну медичну книжку. Зробити це можна в низці приватних і державних медичних установ. Ця послуга є платною, тому рекомендую Вам зателефонувати в декілька установ та обрати найвигідніший варіант. Зауважте, що ціна буде відрізнятися в залежності від того, чи продовжуєте ви дію старої медичної книжки, чи оформлюєте нову. При первинному оформленні книжки Вам слід буде взяти з собою паспорт та фотокартку 3х4, а також бланк в реєстратурі, якій потрібно буде заповнити. Після того, як Ви здасте всі документи в реєстратуру, Вам зобов’язані видати обхідний лист і направити на медогляд. Майте на увазі, що кінцеве оформлення книжки може зайняти до 7 робочих днів. В будь-якому випадку та при оформленні будь-яких документів, беріть з собою паспорт.

3
Юлія

Доброго дня! А де можна знайти підтвердження вище сказаному в законодавстві?

4
Наталія

Не вірю, що все так просто. А як же санстанція? Пожежні і т.ін.. служби, що здіфйснюють перевірку "харчових закладів"? Магазини чи кав"ярні "випічку з дому" так просто на реалізацію взяти не можуть без певних висновків чи сертифікатів якості продукції.