Україна та асоціація з ЄС на сьогодні відіграють важливе значення в розвиткові обох сторін договору. Які це вигоди і які перспективи взаємодії? Давайте розбиратися!
Дійсна євроінтеграція повинна стосуватися кожного громадянина і повинна бути спрямована на підвищення рівня життя народу, внутрішній розвиток держави.
Асоціація з ЄС і Євроінтеграція України – це дуже широкий і всеохоплюючий процес, який реалізується в багатьох аспектах:
- працювання економіки на благо всього українського суспільства,
- рівність всіх перед законом,
- незалежно від майнового і політичного статусу,
- дбання держави про екологічну ситуацію в країні,
- бюджетні витрати здійснюються на благо і в інтересах народу.
Крім цього це і гарантування гарних доріг, безпечних вулиць, якісної води в кранах, незалежних і справедливих виборів, свободи зібрань і мітингів, боротьби з корупцією та свободу законної опозиційної діяльності.
Багато пострадянських країн, як Польща, Угорщина, Словаччина, Румунія вже зрозуміли переваги і гарантії захисту їх прав, що забезпечуються в європейській родині, а багато впевнено до цього прямують, такі як Хорватія, Чорногорія, Сербія.
Просто красивими гаслами цих гарантій досягти неможливо. Проте Угода про асоціацію між Європейським Союзом і Україною, яка на сьогодні підписана, передбачає багато позитивних реформ, що добре позначиться на розвитку всієї держави України.
До уваги пропонуємо декілька слайдів під назвою “Україна та асоціація з ЄС”:
Україна та асоціація з ЄС і думки Богдана Гаврилишина про євроінтеграційні процеси на відео: