«Україна та асоціація з ЄС. Що нам дасть євроінтеграція?»

», Міжнародне право»«Україна та асоціація з ЄС. Що нам дасть євроінтеграція?»
Україна та асоціація з ЄС. Що нам дасть така угода?

Дійсна євроінтеграція повинна стосуватися кожного громадянина і повинна бути спрямована на підвищення рівня життя народу, внутрішній розвиток держави!

Зараз на вустах усіх громадян України тільки і чути про євроінтеграцію та про угоду про асоціацію з Європейським Союзом. Майже кожен громадянин і політичний діяч починає свою промову зі слів “Україна та ЄС”,”євроінтеграція”, “асоціація”, “угода з ЄС”. І це тільки свідчить про загальну спрямованість та суспільний курс нашої держава в бік європейської спільноти.

Але, можливо, саме через це багато людей сприймає дану ситуацію як суто політичні дії, які відірвано від народу стосуються лише президента, прем’єра інших посадовців, і це жодним чином не стосуються їх повсякденного життя.

ЦІКАВО ТАКОЖ:

Проте дійсна євроінтеграція повинна стосуватися кожного громадянина і повинна бути спрямована на підвищення рівня життя народу, внутрішній розвиток держави.

Євроінтеграція- це дуже широкий і всеохоплюючий процес, який полягає і реалізується в багатьох аспектах:

  • працювання економіки на благо всього українського суспільства,
  • рівність всіх перед законом,
  • незалежно від майнового і політичного статусу,
  • дбання держави про екологічну ситуацію в країні,
  • бюджетні витрати здійснюються на благо і в інтересах народу.

Крім цього це і гарантування гарних доріг, безпечних вулиць, якісної води в кранах, незалежних і справедливих виборів, свободи зібрань і мітингів, боротьби з корупцією та свободу законної опозиційної діяльності.

Багато пострадянських країн, як Польща, Угорщина, Словаччина, Румунія вже зрозуміли переваги і гарантії захисту їх прав, що забезпечуються в європейській родині, а багато впевнено до цього прямують, такі як Хорватія, Чорногорія, Сербія.

Просто красивими гаслами цих гарантій досягти неможливо. Проте Угода про асоціацію між Європейським Союзом і Україною, яка на сьогодні підписана, передбачає багато позитивних реформ, що добре позначиться на розвитку всієї держави України.

До уваги пропонуємо декілька слайдів під назвою “Україна та ЄС”:

Україна та асоціація з ЄС. Що нам дасть така угода? україна та єс Україна та асоціація з ЄС. Що нам дасть така угода? Україна та асоціація з ЄС. Що нам дасть така угода? Україна та асоціація з ЄС. Що нам дасть така угода? Україна та асоціація з ЄС. Що нам дасть така угода? Україна та асоціація з ЄС. Що нам дасть така угода? Україна та асоціація з ЄС. Що нам дасть така угода? Україна та асоціація з ЄС. Що нам дасть така угода? Україна та асоціація з ЄС. Що нам дасть така угода? Україна та асоціація з ЄС. Що нам дасть така угода? Україна та асоціація з ЄС. Що нам дасть така угода? Україна та асоціація з ЄС. Що нам дасть така угода? Україна та асоціація з ЄС. Що нам дасть така угода? Україна та асоціація з ЄС. Що нам дасть така угода?Богдан Гаврилишин —  всесвітньовідомий український, канадський, швейцарський економіст, громадський діяч розповідає про реформування України:

Юрій Усманов
Юрист, засновник проекту “Правова Консультація”, м.Харків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.