як написати резюме, резюме юриста

У будь-якій сфері діяльності наявність бездоганного і професійного резюме – обов’язкова умова для успішного проходження співбесіди. Відносно юристів це твердження ще важливіше. Ви маєте бути гранично уважні до деталей і дуже добре розуміти, як краще себе представити. Як написати резюме юриста, яке вразить і запам’ятається роботодавцю? Читайте!

Як написати резюме юриста: 10 успішних факторів

1. Будьте лаконічними

Помістіть своє резюме на одній сторінці, якщо ви вчорашній випускник або новачок в області права. Якщо ж у вас більше досвіду – спробуйте викласти інформацію не більше ніж на двох сторінках.

2. Продайте себе, але будьте чесні

Не перебільшуйте і не зменшуйте свій досвід і навички. Будьте конкретні в деталях, описуючи досвід, і завжди будьте готові захищати ці деталі, підкріплюючи фактами в особистому інтерв’ю.

Читайте також: «Лайфхак: як 100% пройти співбесіду на роботу в юридичну фірму!»

3. Напишіть своє резюме “під вакансію”

Особливу увагу звертайте на мету – перший рядок резюме; вона повинна відповідати вимогам до кандидата на вакансію. Також детальніше і адаптовано напишіть про навички, які ви маєте, і про те, як працедавець може їх застосувати.

4. Перерахуйте свої освітні досягнення в зворотному хронологічному порядку

Включіть основну інформацію про школи, які ви відвідували, університети, теми дисертацій. Більшість юридичних департаментів/компаній перевіряють інформацію про освіту, перш ніж наймати вас, тому не варто нічого прикрашати.

5. Якщо ви новачок в праві, включіть неоплачуваний юридичний досвід

Іноді треба поповнити своє резюме юриста “нелегальним досвідом” – візуально виділть цей блок інформації. У разі, коли писати особливо нічого, вказуйте все, що допоможе узагальнити ваш досвід, даючи зрозуміти, що ви відданий роботяга.

6. Важливо пояснити усі пропуски в часі у вашому резюме юриста

Наприклад, несподівана відпустка або очна освіта – вагоме виправдання для шестимісячної перерви.

Якщо ви влаштували собі таку відпусткущоб помандрувати або просто насолодитися життямне дивуйтесяРекрутер не дивитиметься на вас як на безтурботного хіппіБільш тогоцей досвід ви теж можете повернути собі на користь при пошуку роботиАджеви бронювали квиткиготеліресторани в різних країнахВи спілкувалися з різними людьми і освоювалися в різних ситуаціяхВсе це відмінний досвідособливо якщо вам потрібно буде працювати безпосередньо з клієнтом.

Коли ви вказуєте в резюме рівень володіння іноземною мовоюрекрутер не може переконатися в реальному стані справТому якщо у вас за плечима тривале перебування за кордономвкажіть цеHRменеджер відзначить це як ваш плюсрозуміючищо перебуваючи в країніви використовували мову в різних ситуаціях кожен день протягом декількох місяців.

як написати резюме, резюме юриста

7. Менше особистої інформації

Справедливо для усіх резюме, але особливо вірно для тих, хто працює в юридичній сфері: не вказуйте особисту інформацію, про яку потенційний працедавець не може запитати вас під час співбесіди. Це включає такі речі, як сімейний стан, сексуальна орієнтація, політична приналежність, здоров’я і фізичні можливості.

Буде цікаво:  «Декретна відпустка: секрети, як легко оформити та отримати виплати!»

8. Будьте унікальними і цікавими, але не занадто відкритими

Американська асоціація юристів радить згадати трохи контенту, щоб пролити світло на вашу особу, але при цьому тримати його на професійному рівні – уникайте, наприклад, посилань на алкоголь, навіть якщо ви вважаєте, що ваш сертифікат сомельє був культурним досягненням.

9. Додаткові навички

Якщо резюме не вражає відразу роботодавця, напишіть про знання іноземних мов, публікації, членство в професійних співтовариствах.

Наприкладви займалися волонтерською діяльністю і організовували збір речей для малозабезпеченихАбо займалися репетиторствомМожливови впевнено освоїли Excelколи організовували туристичні поїздки з іншими студентами з вашого університетуНе соромтеся додавати ці факти в своє резюмеособливоякщо у вас поки мало професійного досвіду для роботина яку ви претендуєте.

10. Переконаєтеся, що ваше резюме юриста ідеальне

Воно чесне, лаконічне, позитивне, візуально консервативне, а також привабливе, виборче і без друкарських помилок або граматичних помилок. Не покладайтеся на вбудовані в Microsoft Word інструменти граматики і перевірки орфографії; скористайтеся також онлайн сервісом Text.ru або допомогою людей, яким ви довіряєте.

РЕКОМЕНДУЄМО ТАКОЖ:

Для оформлення вашого резюме варто також використовувати онлайн шаблони. Ми, наприклад, неодноразово застосовували сервіс Canva.com, який може запропонувати вам більше 1000 дизайнерських шаблонів оформлення резюме, завдяки чому ви точно запам’ятаєтесь потенційному роботодавцю.

Читайте також:  «4 секрети написання резюме: що робити, щоб легко взяли на роботу!»

І, наостанок, невелика граматична підказка: заощадьте місце (і головний біль), виключивши займенники. Читач знає, що це резюме про вас; не треба використати такі слова, як “я” або “моє”. Просто вкажіть усічені факти: “5 років супроводу судового розгляду”.

Пам’ятайте, ваше резюме юриста – одне з ваших кращих маркетингових матеріалів. Воно має бути чесним, переконливим і легко читаним. Порівняйте своє резюме з порадами, приведеними вище, і ви вже на півдорозі до відмінного інтерв’ю.

Джерело: Loйер

Дивіться також про 5 найпоширеніших помилок, які всі роблять в резюме, на відео нижче:


Оцініть статтю:
Не дуже файноНе файноФайноДуже файноСупер файно 1 5,00 з 5
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Знайшли помилку? Виділіть її і натисніть Ctrl+Enter
Читайте юридичні лайфхаки на нашому «Telegram» каналі

Тисни на «Новини»

Нам є чим вас здивувати!

Підпишись та отримай корисні лайфхаки, останні новини та приємні бонуси!
ПІДПИСАТИСЯ
close-link
і підпишись на унікальну поштову розсилку

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Опубліковано: 27.07.2019; Оновлено: 04.08.2020; Мітки: ,
2020-08-04T20:11:40+03:00
Правова Консультація
Все про закон в інтимних подробицях! Юридичні новини, їх експертний аналіз, консультації та правова експертна допомога!

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.