Правова КонсультаціяМИ – КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ, ЯКА СКЛАДАЄТЬСЯ ЗІ СТУДЕНТІВ КРАЩИХ ЮРИДИЧНИХ ВНЗ УКРАЇНИ, МОЛОДИХ ФАХІВЦІВ ТА ВЖЕ ПРАКТИКУЮЧИХ ДОСВІДЧЕНИХ ЮРИСТІВ!

Ми готові дати Вам грамотну юридичну пораду в будь-якій ситуації. А наші експерти доступно і зрозуміло розкажуть про ваші права, допоможуть захистити та реалізувати їх!

НАША МЕТА – ЦЕ, ПЕРШ ЗА ВСЕ, ЯКІСНА, ОПЕРАТИВНА ТА ЕФЕКТИВНА ДОПОМОГА КОЖНОМУ, ХТО ДО НАС ЗВЕРТАЄТЬСЯ!

Наша ціль – не популізм, а підвищення правосвідомості в державі. Ми хочемо розказати Вам все про ваші права та навчити захищати їх! Фахівці в галузі права на нашому сайті надають унікальну можливість кожному отримати якісну та безкоштовну юридичну консультацію!

З НАМИ ПРАЦЮЮТЬ ПРОВІДНІ ЮРИСТИ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Наші партнери-юристи, адвокати працюють в таких містах, як: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Вінниця та в багатьох інших населених пунктах.

Якщо Ви, крім цього, юрист, Ви також можете стати нашим партнером або/та зробити публікацію вашої статті, пов’язаної з юридичною тематикою.

НАШІ ПОСТІЙНІ ПАРТНЕРИ

ЮРІЙ УСМАНОВ

ЮРИСТ. КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР

Провідний юрист, м.Харків. Магістр права з відзнакою. Аспірант. 

В 2014 році закінчив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого.

Сфери компетенції: адміністративне право (ДТП, стягнення страхових виплат зі страхових компаній), цивільне договірне право (складання, супровід, розробка цивільних договорів), господарське право (юридичний супровід діяльності ФОП та ЮО), юридичні консультації з різних галузей права.

РОМАН МАЛЬКЕВИЧ

ЮРИСТ. ПРОВІДНИЙ ПАРТНЕР

Юрист, партнер проекту «Правова Консультація», м.Київ.

Закінчив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, магістр права.

Сфери компетенції: корпоративне право (реєстрація ЮО, внесення змін до установчих документів ЮО, купівля-продаж корпоративних прав), інтелектуальне право (реєстрація торгових марок, патентів), договірне право (підготовка договорів та зовнішньоекономічних контрактів), ліцензування та дозвільне право (ліцензії на роздрібну торгівлю алкоголем та тютюновими виробами, на здійснення охоронної діяльності, працевлаштування громадян закордон, індивідуальні ліцензії на проведення зовнішньоекономічних операцій, гігієнічні висновки, сертифікати), митне право та консультації з даних галузей права.

ІГОР ЧЕРНИХ

АДВОКАТ. ПРОВІДНИЙ ПАРТНЕР

Керуючий партнер компанії “Автоадвокат”. Експерт в галузі автодорожніх подій, страхових виплат, кримінальних правопорушень.

У 2006 році закінчив Національну юридичну академію України імені Я. Мудрого з відзнакою, здобув вищу юридичну освіту за спеціальністю «Правознавство».

З 2006 по 2008 рік працював слідчим в органах внутрішніх справ. З 2009 року здійснює адвокатську діяльність на підставі свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.

За свою 7-річну адвокатську практику успішно закінчив чимало кримінальних справ, виграв більше сотні адміністративних і цивільних справ в судах всіх інстанцій.

ЛІЛІЯ КОВАЛЕНКО

ПАРТНЕР ПРОЕКТУ. ПРОВІДНИЙ ЮРИСТ

Юрист, партнер проекту «Правова Консультація», м.Львів.

Закінчила Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, магістр права.

Сфери компетенції: цивільне право (супровід діяльності ЮО, ФОП, складання цивільних договорів), земельне право, юридичні консультації з різних галузей права.

ПРИЄДНАТИСЯ ДО КОМАНДИ

НАШІ ПАРТНЕРИ І КЛІЄНТИ