Правова КонсультаціяМИ – КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ, ЯКА СКЛАДАЄТЬСЯ ЗІ СТУДЕНТІВ КРАЩИХ ЮРИДИЧНИХ ВНЗ УКРАЇНИ, МОЛОДИХ ФАХІВЦІВ ТА ВЖЕ ПРАКТИКУЮЧИХ ДОСВІДЧЕНИХ ЮРИСТІВ!

Ми готові дати Вам грамотну юридичну пораду в будь-якій ситуації. А наші експерти доступно і зрозуміло розкажуть про ваші права, допоможуть захистити та реалізувати їх!

НАША МЕТА – ЦЕ, ПЕРШ ЗА ВСЕ, ЯКІСНА, ОПЕРАТИВНА ТА ЕФЕКТИВНА ДОПОМОГА КОЖНОМУ, ХТО ДО НАС ЗВЕРТАЄТЬСЯ!

Наша ціль – не популізм, а підвищення правосвідомості в державі. Ми хочемо розказати Вам все про ваші права та навчити захищати їх! Фахівці в галузі права на нашому сайті надають унікальну можливість кожному отримати якісну та безкоштовну юридичну консультацію!

З НАМИ ПРАЦЮЮТЬ ПРОВІДНІ ЮРИСТИ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Наші партнери-юристи, адвокати працюють в таких містах, як: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Вінниця та в багатьох інших населених пунктах.

Якщо Ви, крім цього, юрист, Ви також можете стати нашим партнером або/та зробити публікацію вашої статті, пов’язаної з юридичною тематикою.

НАШІ ПОСТІЙНІ ПАРТНЕРИ

ЮРІЙ УСМАНОВ

ЮРИСТ. КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР

Провідний юрист, м.Харків. Магістр права з відзнакою. Аспірант. 

В 2014 році закінчив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого.

Сфери компетенції: адміністративне право (ДТП, стягнення страхових виплат зі страхових компаній), цивільне договірне право (складання, супровід, розробка цивільних договорів), господарське право (юридичний супровід діяльності ФОП та ЮО), юридичні консультації з різних галузей права.

РОМАН ШУРЛО

АДВОКАТ. ПРОВІДНИЙ ПАРТНЕР

Юрист, партнер проекту, м, Київ.

Досвід роботи: старший державний податковий ревізор-інспектор, в.о. начальника відділу контролю за суб’єктами господарювання ДПІ, головний податковий ревізор-інспектор, самостійна юридична практика.

Сфери компетенції: цивільне, адміністративне, господарське, податкове право, правовий супровід, представництво інтересів в судах, держ. закладах, організаціях.

ІГОР ЧЕРНИХ

АДВОКАТ. ПРОВІДНИЙ ПАРТНЕР

Керуючий партнер компанії “Автоадвокат”, м.Харків. Експерт в галузі автодорожніх подій, страхових виплат, кримінальних правопорушень.

З 2006 по 2008 рік працював слідчим в органах внутрішніх справ. З 2009 року здійснює адвокатську діяльність на підставі свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.

За свою 7-річну адвокатську практику успішно закінчив чимало кримінальних справ, виграв більше сотні адміністративних і цивільних справ в судах всіх інстанцій.

АНДРІЙ БОГАНЧА

АДВОКАТ. ПРОВІДНИЙ ПАРТНЕР

Адвокат, партнер проекту, м.Харків.

Керуючий партнер Юридичної альянсу «Правосвідомість», член Палати адвокатів України, голова адвокатського об’єднання «Сімейство». Загальний юридичний стаж 12 років.

Сфери компетенції: представництво інтересів фізичних та юридичних осіб в судах, абонентське обслуговування бізнесу, супровід IT-бізнесу, господарські та кримінальні суперечки.

ЛІЛІЯ КОВАЛЕНКО

ПАРТНЕР ПРОЕКТУ. ПРОВІДНИЙ ЮРИСТ

Юрист, партнер проекту «Правова Консультація», м.Львів.

Закінчила Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, магістр права.

Сфери компетенції: цивільне право (супровід діяльності ЮО, ФОП, складання цивільних договорів), земельне право, юридичні консультації з різних галузей права.

РОМАН МАЛЬКЕВИЧ

ЮРИСТ. ПРОВІДНИЙ ПАРТНЕР

Юрист, партнер проекту «Правова Консультація», м.Київ.

Закінчив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, магістр права.

Сфери компетенції: корпоративне право (реєстрація ЮО, внесення змін до установчих документів ЮО, купівля-продаж корпоративних прав), інтелектуальне право (реєстрація торгових марок, патентів), договірне право (підготовка договорів та зовнішньоекономічних контрактів), ліцензування та дозвільне право.

ПРИЄДНАТИСЯ ДО КОМАНДИ

НАШІ ПАРТНЕРИ І КЛІЄНТИ