МИ – КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ, ЯКА СКЛАДАЄТЬСЯ З ПРАКТИКУЮЧИХ ДОСВІДЧЕНИХ ЮРИСТІВ!

Ми готові дати Вам грамотну юридичну пораду в будь-якій ситуації. Наші експерти доступно і зрозуміло розкажуть, допоможуть захистити та реалізувати ваші права!

НАША МЕТА – ЦЕ, ПЕРШ ЗА ВСЕ, ЯКІСНА, ОПЕРАТИВНА ТА ЕФЕКТИВНА ДОПОМОГА КОЖНОМУ, ХТО ДО НАС ЗВЕРТАЄТЬСЯ!

Наша ціль – не популізм, а підвищення правосвідомості в державі. Ми хочемо розказати Вам все про ваші права та навчити захищати їх! Юристи-експерти на нашому сайті надають унікальну можливість кожному отримати якісну та безкоштовну юридичну консультацію!

З НАМИ ПРАЦЮЮТЬ ПРОВІДНІ ЮРИСТИ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Наші партнери-юристи, адвокати працюють в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі, Львові, Вінниці та в багатьох інших населених пунктах.

Якщо ви правознавець, ви також можете стати нашим партнером та/або зробити публікацію юридичної статті на нашому сайті.

НАШІ ПОСТІЙНІ ПАРТНЕРИ

ЮРІЙ УСМАНОВ

ЮРИСТ. КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР

Засновник проєкту, к.ю.н., м.Харків.

В 2014 році з відзнакою закінчив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого.

Сфери компетенції: адміністративне право (ДТП, стягнення страхових виплат зі страхових компаній), цивільне договірне право (складання, супровід, розробка цивільних договорів), господарське право (юридичний супровід діяльності ФОП та ЮО), юридичні консультації з різних галузей права.

РОМАН ШУРЛО

АДВОКАТ. ПРОВІДНИЙ ПАРТНЕР

Юрист, партнер проєкту, м, Київ.

Досвід роботи: старший державний податковий ревізор-інспектор, в.о. начальника відділу контролю за суб’єктами господарювання ДПІ, головний податковий ревізор-інспектор, самостійна юридична практика.

Сфери компетенції: цивільне, адміністративне, господарське, податкове право, правовий супровід, представництво інтересів в судах, держ. закладах, організаціях.

Правова Консультація

ІГОР ЧЕРНИХ

АДВОКАТ. ПРОВІДНИЙ ПАРТНЕР

Керуючий партнер компанії “Автоадвокат”, м.Харків. Експерт в галузі автодорожніх подій, страхових виплат, кримінальних правопорушень.

З 2006 по 2008 рік працював слідчим в органах внутрішніх справ. З 2009 року здійснює адвокатську діяльність на підставі свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.

За свою 7-річну адвокатську практику успішно закінчив чимало кримінальних справ, виграв більше сотні адміністративних і цивільних справ в судах всіх інстанцій.

АНДРІЙ БОГАНЧА

АДВОКАТ. ПРОВІДНИЙ ПАРТНЕР

Адвокат, партнер проєкту, м.Харків.

Керуючий партнер Юридичної альянсу «Правосвідомість», член Палати адвокатів України, голова адвокатського об’єднання «Сімейство». Загальний юридичний стаж 12 років.

Сфери компетенції: представництво інтересів фізичних та юридичних осіб в судах, абонентське обслуговування бізнесу, супровід IT-бізнесу, господарські та кримінальні суперечки.

ЛІЛІЯ КОВАЛЕНКО

ЮРИСТКА. ПАРТНЕР ПРОЄКТУ

Юристка, партнер проєкту «Правова Консультація», м.Львів.

Закінчила Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, магістр права.

Сфери компетенції: цивільне право (супровід діяльності ЮО, ФОП, складання цивільних договорів), земельне право, юридичні консультації з різних галузей права.

Роман Малькевич "Правова Консультація"

РОМАН МАЛЬКЕВИЧ

ЮРИСТ. ПРОВІДНИЙ ПАРТНЕР

Юрист, партнер проєкту «Правова Консультація», м.Київ.

Закінчив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, магістр права.

Сфери компетенції: корпоративне право (реєстрація ЮО, внесення змін до установчих документів ЮО, купівля-продаж корпоративних прав), інтелектуальне право (реєстрація торгових марок, патентів), договірне право (підготовка договорів та зовнішньоекономічних контрактів), ліцензування та дозвільне право.

Андрій Новгородський

АНДРІЙ НОВГОРОДСЬКИЙ

АДВОКАТ. ПАРТНЕР ПРОЄКТУ

Адвокат юридичної компанії Novgorodskiy&Partners. Експерт з кримінального, цивільного, господарського права. Автор блогу на pravoconsult.com.ua, м.Львів.

Сфери компетенції: кримінальне, цивільне, господарське право, юридичні консультації з різних галузей права.

ПРИЄДНАТИСЯ ДО КОМАНДИ

НАШІ ПАРТНЕРИ І КЛІЄНТИ